Разделы:

cherkaschina

В регіоні

Суспільно-медійний проект зняв унікальне відео-путівник про пам’ятки Черкащини

118

15:58, 20 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Наддніпрянщина – центральний український регіон, що об’єднує землі над Дніпром. Саме тут географічний центр України та півтора тисячоліття тому заснували одне з найстаріших міст Східної Європи і столицю України, пише Ukrainer

— Саме такою ми побачили Наддніпрянщину під час експедиції. На жаль, до цього відео потрапило не все, тож чекайте на продовження у інших форматах. Цю мандрівку здійснила наша неймовірна команда, а також партнери: камери від Fujifilm Ukraine, Лендрик від Land Rover Ukraine, холдинг емоцій Fest Lokal, Yedynka DGTL, — зазначили на сторінці допису організатори.

Нагадаємо, як повідомляє 24 канал, суспільно-медійний проект Ukrainer — це своєрідний відео-путівник, який складається з невеликих розповідей та блогів про звичайних людей з різних регіонів, які не тільки вражають своїми вмінням та ремеслами, а й зберігають давно забуті традиції. Богдан Логвиненко – автор проекту прагнув, аби про Україну більше дізнавалися у світі та знайомилися з різнобарвним колоритом її регіонів.

«Ми хочемо розповісти, що Україна різноманітна, що вона різнобарвна, що в нас є багато внутрішніх цікавих історій. На жаль, іноземці здебільшого знають Чорнобиль, проблеми, революцію, війну і т.д., але ми намагаємося показати, що в Україні є більше цікавого. Кожен регіон вражає, і мене особисто вразили бортники з 16 регіонів. Це такі здебільшого чоловіки, які лазять по деревах і збирають мед. І це давній спосіб добування меду», – зазначив автор проекту Ukrainer Богдан Логвиненко.

Матеріали Ukrainer випускають вісьмома мовами. До створення відео-путівника залучили 200 волонтерів. Вони проїхали близько 80 тисяч кілометрів, сотні українських міст і сіл, щоб показати невідому Україну, її найвіддаленіші куточки. Кажуть, що цікаві історії шукають у соцмережах та серед знайомих, а для зйомок намагаються використовувати найрізноманітніші формати.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...