Разделы:

13 marshrut

В регіоні

У Черкасах із деякими змінами планують відновити 13 маршрут

56

18:10, 17 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Сьогодні, 17 вересня, на засіданні виконавчого комітету розглядалося питання про затвердження маршрутів, які будуть виноситися на найближчий конкурс, пише у Facebook Павло Мосійчук, помічник мера Анатолія Бондаренка у питаннях транспорту, передає Інфоміст.

“Цього разу на конкурс буде виноситися дещо видозмінений 13 маршрут – відповідно до прийнятого рішення ві проходитиме вулицями Припортова-Волкова-Чорновола-Чайковського-Самійла Кішки-30 Років Перемоги-Корольова-Руставі-Одеська-Онопрієнка-Смаглія-Панченка- Генерала Момота”, – пише Мосійчук.

Такі зміни маршруту дозволять забезпечити сполучення Митниці із Хімселищем. Із таким проханням неодноразово зверталися містяни, пояснює помічник мера у питаннях транспорту. “Також очікуємо що зміни в маршруті зацікавлять перевізників і вони візьмуть участь в конкурсі”, – пише Павло Мосійчук. Нагадаємо, 13 маршрут припинив роботу з січня 2018 року через відмову перевізника. Подальші спроби відновити роботу маршруту не були успішними, оскільки жоден перевізник не брав участі у конкурсі на обслуговування цього маршруту.

Читайте також: Штормове попередження: на Черкащині очікується сильний вітер

 

Loading...

Читайте также