Разделы:

vipusk

Місто

У Черкасах пройшов загальноміський випускний вечір

28

14:53, 27 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

За інформацією міськради Черкас, 26 червня у школах міста відбувся випускний вечір. Цього року одинадцятий клас закінчили 1420 учнів, 34 із них відзначені золотими медалями, ще 28 – срібними. П’ятеро школярів склали ЗНО на максимальні 200 балів, передає Провінція.

У Черкасах пройшов загальноміський випускний вечір

За традицією випускники пройшли святковою ходою від площі Богдана Хмельницького до Соборного майдану. У доросле життя разом із батьками та вчителями їх проводжали й представники міської влади.

Відкрив урочистості директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

Міський голова Анатолій Бондаренко у вітальному слові до випускників побажав кожному з них знайти свій шлях у житті та за жодних обставин не відступати від нього.

– Сьогодні особливий день, водночас, радісний та сумний, – говорить він. – Впевнений, що в кожного зі школярів, які стоять перед нами, педагоги вклали частинку свого життя та душі, а діти перейняли у своїх учителів найкращі риси. Будьте щасливі та в якій країні чи місті ви б не були, завжди з гордістю носіть звання громадянина Черкас. Бажаємо всім вам знайти свій шлях і не сходити з нього. Ви наша гордість, ви наше майбутнє!

– Переконаний, що сьогодні в півторатисячній колоні вже колишніх школярів поруч із нами йшли майбутні мери, митці, винахідники, депутати, власники бізнесових корпорацій, міністри чи модельєри – тепер це залежить лише від вас самих, – відзначив заступник міського голови Юрій Ботнар. – Де б ви не навчались і де б не працювали, повертайтеся в Черкаси – розбудовувати місто разом!

– Наша молодь, ми отримали шалене задоволення сьогодні поруч з вами. Від того, які ви крокували красиві, розумні та впевнені, – звернулася до випускників заступниця міського голови Людмила Бордунос. – Будьте щасливі! Творіть, кохайте, робіть усе, що підказує вам серце і розум. Головне – в межах закону.

Насамкінець випускники станцювали прощальний вальс.

Читайте також: Стало відомо, що заважає реконструювати набережну в Черкасах (ВІДЕО)

Loading...

Читайте также