Разделы:

krov

В регионе

У Черкасах розпочали реконструкцію станції переливання крові

33

13:44, 29 Август 2019

Change

Найбільш цікаві новини

У вересні 2018-го року обласна рада передала частину приміщень Черкаської станції переливання крові в оренду компанії Biopharma. Це найбільший і найсучасніший виробник препаратів з донорської плазми у Східній Європі.

Умови прості — безперебійне забезпечення обласних лікарень якісними компонентами крові, що відповідають європейським вимогам, збереження колективу, реконструкція застарілих приміщень, в яких не проводили капітальний ремонт ще з 70-х років минулого тисячоліття. Подібний проект уже було успішно реалізовано в Сумах. Тепер Сумський обласний центр крові є найбільш сучасним в усій Україні.

Для Черкас інвестор вже придбав низку необхідних матеріалів та автоматичний японський аналізатор “Сісмекс”. Апарат за хвилину визначає до 20 показників крові. Тепер, донори можуть отримати якісні аналізи не за гроші в приватних лабораторіях, а безпосередньо в центрі. До того ж — миттєво!

Також, укладено договори на придбання та очікується поставка швейцарських роботизованих аналітичних комплексів, розпочата робота по створенню бази постійних донорів. Однак, для того, щоб удосконалити роботу центру крові, перш за все потрібна повна реконструкція будівлі. Це неможливо зробити без рішення депутатів, пише vycherpno.ck.ua.

Наталя Трофименко, яка наразі є директоркою ТОВ “Черкаський обласний центр служби крові “Черкаси-Плазма”, розповідає, що на реконструкцію та переобладнання будівлі, інвестори планують залучити понад 3 млн доларів:

— Проте, для того, щоб осучаснити будівлю, зробити її зручною та енергоефективною, необхідне рішення сесії обласної ради. Ми підготували для цього усі документи, фінансових перешкод немає. У Сумах аналогічні роботи з реконструкції будівлі було виконано впродовж восьми місяців. Думаю, що й у Черкасах вкладемося у заплановані терміни. Проект готовий, у ньому розставлене обладнання та меблі, далі проводитиметься тендер, де буде обрано фірму, яка зробить ремонт.

За її словами, у Черкасах уже запроваджено нові технології забору і перевірки крові, також змінилися і підходи до співпраці з донорами.

(с) Діловий Регіон: http://dr.ck.ua/u-cherkasah-rozpochaly-rekonstrukciyu-stanciyi-perelyvannya-krovi

 

Loading...

Читайте также