Разделы:

transport cherkasy

В регионе

У “Черкасиелектротрансі” порахували, скільки пасажирів перевезли за півроку

30

16:33, 3 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Стали відомі показники роботи КП «Черкасиелектротранс» за перше півріччя 2019-го року. Їх оприлюднив помічник міського голови Павло Мосійчук.

За його словами, кількість перевезених пасажирів за цей період становить 11,015 мільйонів осіб, що на 2,8 мільйони менше, ніж за аналогічний період 2018 року.

«Також маємо зростання витрат на утримання підприємства — за перше півріччя 2019 року витрати становили 48,6 млн, з яких із бюджету профінансовано 31 мільйон гривень», — зазначив він. — Підсумовуючи цю картину можна зробити конкретний висновок щодо діяльності підприємства: із зростанням витрат на підприємства на 41%, в порівняні із аналогічним періодом 2018 року, ми отримали зменшеня кількості пасажирів на 20%, з іншого боку ухвалення економічно обгрунтованого тарифу в 4 гривні дало збільшення доходів підприємства на 29%».

Також показовими є два інших показника — відсоток покриття витрат доходами складає 89%, а це означає, що підприємство для стабільної роботи потребує або оптимізації видаткової частини (можливості якої встановлені результатами перевірки) або збільшення доходів, у тому числі шляхом фінансування із бюджету.

Реалізацією квитків покривається 23.2% витрат підприємства.

Читайте також: У Черкасах завтра перекриють вулицю

Loading...

Читайте также