Разделы:

Дозвілля

13-14 лютого — якими будуть найромантичніші вихідні в Чернівцях

554

20:40, 12 Февраль 2016

Кохання – найсильніше з усіх пристрастей, тому що воно одночасно опановує головою, серцем і тілом. (Вольтер)

Комедія «Сватання на Гончарівці»еВперше показ вистави відбувся у листопаді 1944 р. (реж. Є.Степанов, худ. О.Плаксій). Потім вистава була відновлена 1959 р., а також 1973 р. у постановці В. Жихарського. І ось нова постановка 2015 р. від Віталія Денисенка. Квикти: 35-55 грн.

Де: Чернівецький музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

Коли: субота, 18:30

Вечірка Capsule

Хедлайнером ночі стане – DJ Borys. Резидент київських рейвів СХЕМА, який неодноразово підкорював своїми багатогодинними сетами публіку московських вечірок Arma17, санкт-петербурзький клуб Mosaique та культовий український арт-центр Closer. Лайн-ап: Borys, Tarra, Slasle, Border Shift b2b Sentinel, FC, 18+.ееДе: Кінотеатр «Ефект» (Героїв Майдану, 184)

Коли: субота, до 00:30 — 60 грн; 70 грн. — піся 00:30

Концерт гурту «Антитіла»

Антитіла везуть свою музику Україною. Масштабний тур на підтримку останнього четвертого альбому «Все красиво» стартує 13 лютого 2016 р. Двадцять міст, двадцять концертів, двадцять потужних та яскравих шоу, двадцять музичних пауз. Антитіла знову готові зібрати близьких і рідних людей. І заспівати. Разом! Про нас, про кожного з нас. Окрім нового альбому шанувальники АнтитілА почують і старі відомі пісні: «Невидимка», «Мила моя» та інші. Квитки: 100-150 грн.о_700x467Де: Dolce club (Руська, 244 а)

Коли: неділя, 19:00

Комедія «Кохання в стилі бароко»

Кумедна історія про те, як Степан оббрехав свого хазяїна, перетворивши його на опудало. Як графиня стала служницею і як господар перетворився на псаря. Усе – заради кохання. Постановка – розважальна з вишуканими костюми української шляхти XVII століття. Квитки: 35_55 грн.еееДе: Чернівецький музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

Коли: неділя, 18:30

Вечірка «День Валентина»

Розважати будуть гурти: «Проти Ночі» м. Київ, «Гудіні» м. Чернівці та резиденти пабу гурт Beer Gun м. Чернівці. «Проти Ночі» – це саме та хвилинка, коли світло переходить у темряву. Ми саме намагаємося вловити цей момент і передати його в наших піснях. Це ніби така межа між одним стилем та іншим» (Анна Раскі). Пісні гурту «Гудіні» зачіпають найголовніші нотки нашого життя та звільняють від оков сірої буденності. Гурт «Гудіні» як і легендарний фокусник здатен звільнити ваше життя від оков сірості та буденності життя, наситивши душу яскравими емоціями. Кавер-гурт Beer-Gun – це спалах драйву, це вибух емоцій, це яскравий і переконливий доказ того, що рок-н-ролл живий!ееееДе: Pub Public (Головна, 265 а)

Коли: неділя, 20:00

Показ кіноальманаху «Любов. Live»

Збірка українських романтичних короткометражних фільмів «Любов. Live» від Національного центру Олександра Довженка. Вартість 30 грн.

«Гості мого дому» реж. Олег Федченко
«Віолончель» реж. Олеся Моргунець-Ісаєнко
«Лебідь» реж. Олександр Даниленко
«May be» реж. Наталія Давиденко
«Кончєний» реж. Маргарита Кузьмина
«Перший крок у хмарах» реж. Аліна Горлова
«Лист з минулого» реж. Андрій Рожен
«Повернись» реж. Андрій Кирилов
«Давай не сьогодні» реж. Христина Сиволап
«Пошкодження» реж. Володимир ВласенкоеееееДе: Альтернативний кінозал (Доброго, 5)

Коли: неділя, 20:00

 

 

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...