Разделы:

чернівці

Культура

16-17 квітня — твої найкращі вихідні з Жити в Чернівцях

217

17:27, 15 Апрель 2016

Концерт вокальної музики

Перлини вокального мистецтва у виконанні солістів Чернівецької філармонії.вірменська церкваДе: Зал органної та камерної музики Чернівецької філармонії (вул. Українська, 30)

Коли: суботи, 18.30

Вистава «Срібний павук»

У виставі іронічно поєднано найдрібніші подробиці життя передвоєнних Чернівців 1939-го року і придумані історії, що служать лаштунками для пригодницької інтриги. Містифікація, іронія, побутові подробиці, романтичні і гумористичні діалоги – все це на історичному тлі. За сюжетом, велику частину часу чернівецькі детективи Кароль та Гельмут проводять у ресторанах, ганяються за бандитами або у душевних муках від нерозділеного кохання. Хоча саме ця безнадійна закоханість у красуню Марію дарує їм різні пригоди.срібний павукДе: Чернівецький музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської (пл. Театральна, 1)

Коли: субота, 16.30

Концерт та виставка робіт Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена»

Програма проводиться у номінаціях «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво» та «Народне мистецтво». Чернівецьку область представлятимуть 9 учнів художніх шкіл, 4 учні музичних шкіл та 6 студентів Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.Воробкевича. Чернівчани щиро запрошуються  підтримати мистецьке майбутнє України!нові імена  Де: Чернівецька обласна філармонія

Коли: субота, 11.00

Чемпіонат області з пауерліфтингу та жиму лежачи

У Чернівцях пройде Чемпіонат Чернівецької області з пауерліфтингу та жиму лежачи. Змагання розпочнуться об 11.00. Як стало відомо, у змаганнях візьмуть участь близько 100 спортсменів Чернівецької області. Наймолодшому спортсмену – всього 12 років. Переможці отримають кубки та медалі. Особливо цікавою буде боротьба за встановлення нового рекорду з жиму лежачи в Чернівецькій області. Нагадаємо, попередній рекорд становив 210 кг. На чемпіонаті України Віктор Боднар встановив новий рекорд – 220 кг. Його опонент обіцяє вижати ще більшу вагу.пауерліфтингДе: приміщення спортзалу БДМУ (вул. О. Гузар, 2)

Коли: субота, неділя, початок об 11.00

Вистава «Білосніжка і семеро гномів» за мотивами відомої казки братів Грімм

На маленьких глядачів чекає яскрава музична казка, оформлена писаними декораціями Петра Магратія, доповнена яскравими костюми, оригінальною музикою Оксани Первової-Рошки. Основна тема, на якій наголошує режисер Андрій Романов – це дружба. У дружбі і єдності сила гномів, тільки разом вони здатні перемагати зло.білосніжка і семеро гномівДе: Чернівецький музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської (пл. Театральна, 1)

Коли: неділя, 12.00

Концерт гурту Beer-Gun

Beer Gun – це фонтан молодої енергії пошуку, прагнень і постійного розвитку. Їх нескінчений рух до новаторства підносить жанр кавер-гурту до своєрідного витвору мистецтва.концертДе: Public Pub (вул. Головна, 265а)

Коли: неділя, 21.00

Вистава «Маестро і Кароліна»

«Маестро і Кароліна» – це історія великого кохання угорського композитора Ференца Ліста, яке зародилося в Україні. Свої симфонії Ференц Ліст присвячував Кароліні Вітгенштейн. Тір «Колоски Воронинців» він написав, перебуваючи у маєтку Кароліни – Воронинцях (Вінницької обл.). Завдяки Кароліні видатний композитор познайомився з українськими народними піснями. І один з найвідоміших його творів – «Угорська рапсодія №2» (в серії 19 угорських рапсодій) написана саме в Україні. Квитки: 35 — 65 грн.театрДе: Чернівецький музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської (пл. Театральна, 1)

Коли: неділя, 18.30

 

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...