Разделы:

Буковина

Новости

17 травня — День Буковини у Верховній Раді України

1073

13:01, 16 Май 2016

Депутати МФО «Буковина» ініціювали День Буковини у Парламенті.

Депутати міжфраційного об’єднання «Буковина» запропонували 17 травня провести у Парламенті День Буковини. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила народний депутат України Оксана Продан.

«Останні десять років я живу на два міста. У робочі дні переважно в Києві, на вихідні та свята — у Чернівцях. Якщо порахувати, скільки кілометрів за цей час проїхала, вийде, мабуть, достатньо, щоб разів із десять об’їхати Землю. Дорогою додому, майже під самими Чернівцями, знаходиться Хотинська фортеця. Одне із семи чудес України. В оточенні вікових мурів ти по-іншому сприймаєш багато подій, розумієш, що є історія, а є буденне і минуче. І що ми немає права змарнувати той шанс, за який боролися стільки поколінь», — пише О. Продан.

Оксана Продан

За словами пані Оксани, депутати МФО «Буковина» ініціювали день нашого краю, аби звернути увагу на розвиток місцевих громад, як на Буковині, так і в інших регіонах.

«Він відбудеться завтра, 17 травня, на цей день заплановано багато подій, але найголовніше: я хотіла, щоб в ці кілька днів ми ще раз згадали про свої рідні місця, про людей, які нас оточують, про те, що багато наших руках, треба лише в це вірити і працювати. Буковина володіє власною магією, а буковинці дуже гостинні люди, нагадаймо про це всій Україні», — написала Оксана Продан.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...