Разделы:

Чернівці

Культура

19-20 березня — відпочиваємо в Чернівцях

218

19:19, 18 Март 2016

Концерт органної музики

У програмі твори західно-європейських класиків. Солістка-органістка – Олена Болюх (Київ)органДе: Зал органної та камерної музики Чернівецької філармонії (вул. Українська, 30)

Коли: субота, 18.00

Концерт гурту Life Park

У репертуарі колективу – світові шлягери, музика 80-90-х з репертуару відомих груп, та співаків СРСР, інструментальні композиції, українські народні пісні в оригінальній обробці та власні авторські роботи І.Гатрича, Я.Щербаня, Р.Слупецького. Вхід вільний!концертДе: Bier Platz (вул. Руська, 1а)

Коли: субота, 22:00

Концерт гурту «Санмай»

На концерті вас чекатиме повноцінна концертна програма від «Санмай»: вже відомі пісні, акустичні композиції, а також будете першими, хто почує новеньке від гурту.санмайДе: Pub 34 (вул. Головна, 34)

Коли: субота, 21.00

Драма на три життя «Солодка Даруся»

Події, які привели Дарусю до її трагедії, вплинули не тільки на неї. Це історія про покалічені душі багатьох людей. Дія відбувається на Буковині, середина XX століття. Маленька Даруся за цукерку розповідає радянському офіцеру про те, що батько допоміг упівцям. Ця цукерка стає для неї фатальною. Крізь усе життя Даруся пронесе свій хрест.солодка дарусяДе: Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

Коли: субота, 18.30

Гурт Brutto презентує альбом «Родны Край»

Гурт Сергія Міхалка цього разу привезе в Чернівці нову концертну програму «Родны край», якому присвятили новий масштабний тур, що крім України пройде у Польщі, Латвії, Естонії, Литві, США та Канаді.

Себе Brutto називають «букварем для дорослих», «Бригадой Революционного Угара и Творческого Отпора имени Орнеллы Мути» і «збірною андеграунду». Це гарячі серцем хлопці, які як єдиний монолітний організм рвуться в наші серця, призиваючи прагнути до нових вершин. Група не пропагує ніяких радикальних ідей і політичних організацій. Навпаки, їхня основна тематика украй доступна і ясна: дух, свобода, мужність і віра в себе. Квитки: 150-300 грн.брутоДе: Dolce Сlub (вул. Руська, 244а)

Коли: неділя, 19.00

Концерт вокальної музики

Черівчани насолоджуватимуться неймовірним вокалом вже цієї неділі. Солістка – Вероніка Скицько (сопрано).органДе: Зал органної та камерної музики Чернівецької філармонії (вул. Українська, 30)

Коли: неділя, 18.30

Драма на дві дії Ольги Кобилянської «Земля»

У світі є одна країна, де земля перемогла людину. Це – Україна. Квитки: 35-55.земля

Де: Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

Коли: неділя, 18.30

 

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...