Разделы:

Bez-imeni-151

20-21 лютого — відпочинок в Чернівцях

53

21:09, 22 Февраль 2016

Ох, відпочинок — це теж робота … Але зате яка приємна! )))

Чернівчани, посміхайтесь та плануйте свій відпочинок з нами. Найкращі вихідні обіцяють бути цього тижня саме в Чернівцях!

Майстер-клас Ефективний SMM з Андрієм Шатирком

Хочеш знаходити клієнтів в Інтернеті? Прагнеш постійно бути в тренді? Приходь! На ньому ти дізнаєшся, як правильно просувати бренд у мережі, які інструменти для цього обирати та як збільшити продажі за допомогою правильного веденн соц. мереж! Поспішай зареєструватись, адже кількість місць обмежена:
http://hub.horizon.com.ua/smm_hbh/аа_700x467Де: Horizont Business Hub (Доброго, 5)

Коли: субота, 17.30

Презентація-дискусія поетичної збірки Дмитра Лазуткіна «Червона книга»

Дмитро Лазуткін тонко відчуває те, про що варто говорити і вміє знаходити потрібні слова. Поезії його являють собою переплетіння вражень і передчуттів, гнучких метафор і ясних образів. «Червона книга» – це збірка, у котрій більшість віршів була написана протягом останнього року. У кожного з трьох розділів книги – своя емоційна історія. Це схоже на проходження пекельних кіл, під час котрого ліричний герой усвідомлює знаки минулого аби дістатися прозорої поверхні, що відображає сонячні промені.аааа_700x467Де: Літературний целанівський центр

Коли: субота, 18:30

Концерт гурту «Монополія»

«Монополія» – чернівецький колектив. Хлопці нещодавно випустили свій перший міні-альбом «Шалене життя». Потужні гітарні рифи в поєднаннні з ліричним піаніно роблять звучання колективу впізнаваним з першого акорду. Поряд зі своїми композиціями гурт «Монополія» виконує й кавера на MUSE, OASIS, LENNY KRAVITZ і інших гігантів рок-сцени. «Монополія» – це rock’n’roll в найширшому його розумінні.аааааа_700x467Де: Bier Platz (вул. Руська, 1а)

Коли: субота, 22.00

Концерт гурту Awesome Guys

Awesome Guys знають як додати ще більше драйву у звучанні улюблених хітів. Круті хлопці точно знають, що потрібно, щоб відриватись і готові розважати свою публіку в режимі нон-стоп! Відмінний вокал, незамінна гітара та підривні ударні зроблять ваш вечір незабутнім!ааааааа_700x467Де: Public Pub (вул. Головна, 265а)

Коли: неділя, 20.00

Трагікомедія «Кайдашева сім’я»

Відомий твір класика української літератури Івана Нечуя-Левицького й досі не втратив своєї актуальності. Родинні суперечки у боротьбі за власність і вищість над іншими, викликають сміх крізь сльози. Це вистава у якій дрібні побутові суперечки переростають у безглузду війну рідних людей. Хто зупинить шалене коло ворожнечі? Чи врешті настане між Кайдашенками мир? ааа_700x467Де: Чернівецький музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

Коли: неділя, 18.30

Вистава для малюків «Гусеня»

Дівчинка Оленка допомогла лякливому Їжачку подолати почуття страху, і він сміливо вигнав нахабну Лисицю із власної хати та порятував Гусеня.ааааа_700x467Де: Чернівецький обласний академічний театр ляльок (вул. Головна, 22)

Коли: неділя, 12.00

Вистава для дітей «Ще раз про Червону Шапочку»

Бабуся запросила Червону Шапочку на пиріжки, та дорога довга, через ліс, а там вовк. І не лише він. На шляху дівчинки трапляється Баба Яга, Айболит з Бармалієм, Снігова Королева та Іван Царевич. Добра і повчальна казка про те, що поганих – не буває.а_700x467Де: Чернівецький музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

Коли: неділя, 12.00

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...