Разделы:

Культура

23-24 січня — найкращі вихідні в Чернівцях

505

19:45, 22 Январь 2016

“Найнеприємніший день тижня це субота. У п’ятницю ти живеш ще минулої тижнем. У неділю вже розумієш, що вихідні закінчені і скоро знову на роботу. А ось у суботу зайнятися нічим.” Ілля Стогов

З Жити в Чернівцях субота буде для вас незабутньою і сумувати не прийденься ні години) Чернівчани, давайте проведемо ці вихідні так, щоб було про що розповісти, а настрій та приємні емоції не покидають Вас увесь наступний тиждень!

Вистава “Солодка Даруся” — драма на три життя Марії МатіосшЦе історія про покалічені душі багатьох людей. Дія відбувається на Буковині, середина XX століття. Маленька Даруся за цукерку розповідає радянському офіцеру про те, що батько допоміг упівцям. Ця цукерка стає для неї фатальною. Крізь усе життя Даруся пронесе свій хрест.

Де: Чернівецький музично-драматичний театр Ольги Кобилянської

Коли: субота, 23 січня о 18:30

Концерт органної музикиorgan1_700x467Програма концерту складатиметься з творів західно-європейських класиків. Соліст-органіст – Ігор Сікорський (Польща-Україна).

Де: Зал органної та камерної музики Чернівецької філармонії (вул. Українська, 30)

Коли: субота, 23 січня о 18:30

Виставка пезажів Гуцульщини «Між Черемошом і Прутом»шшш_700x467На цій виставці представлено 46 живописних картин Романа Лучука. Абсолютно всі вони зроблені на природі.

-Я малюю тільки пейзажі, оскільки це дає можливість поїздити і побачити, — зізнається автор. — Всі присутні тут роботи виконані тільки на планері, тобто студійних робіт тут немає. Можливо, деякі роботи фотографічно не відповідають натурі, та я стараюся створити певну емоцію.

Де: Чернівецький обласний художньому музей

Коли: субота 23 січня, неділя 24 січня з 9:00 до 17:00

Як створити Landing Page з конверсією більше 10 %у_700x467На унікальному практичному семінарі найкащі спікери розкажуть вам що таке лендінг, кому потрібен лендінг, які лендінги бувають, та для чого та що та як продавати через лендінг. Landing Page — це ефективний засіб для просування ваших ідей та окремих продуктів. Дізнайся як створити свою веб-сторінку, яка покращить ефективність реклами та збільшить цільову аудиторію!

Де: Horizont Business Hub (вул. Доброго, 5)

Коли: неділя 24 січня о 10:00

Вистава для діток “Заздрісний котик”30_700x467Котик позаздрив тому життю, яке було у Пса і запропонував обмінятися. Виявилося, що найкраще живеться на своєму місці!

Де: Чернівецький обласний театр ляльок (вул. Головна, 22)

Коли: неділя, 24 січня о 12:00

Даруйте малятам казку та навчайте хорошому)

Комедія для дорослих “Інцидент”4374664_700x467 (1)Ефектна, весела та видовищна вистава за п’єсою італійського драматурга Луїджі Лунарі. Під час відкриття нового відділення банку стався прикрий інцидент, який викликав неабиякий резонанс та інтерес, безліч пікантних ситуацій і багато сміху.

Де: Чернівецький музично-драматичний театр Ольги Кобилянської

Коли:неділя, 24 січня о 18:30

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...