Разделы:

Без имени-1

Культура

26-27 березня — найкращі вихідні в Чернівцях

347

17:40, 25 Март 2016

Виставка Яворівські іграшки-забавки для дітей та дорослих

Сучасні українські діти та навіть їхні батьки мають можливість ближче познайомитися з цими чудовими дерев’яними забавками, їхньою оригінальною конструкцією та особливою механікою для кожного витвору. Ці іграшки не шкодять здоров’ю людини, бо вони виготовляються виключно з деревини, а розписуються лише безпечними акриловими фарбами, що замінили рослинні барвники. Після урочистого відкриття львівські митці проведуть майстер-клас із розпису такої іграшки.іграшкаДе: Учбово-методичний центр культури Буковини, вул. Й. Главки, 1-а

Коли: виставка триватиме до 24.04.2016

Концерт вокальної та інструментальної музики

Хочете провести вечір насолоджуючись справжньою музикою, що полонить? Соліст — Ігор Раца (баритон) зроить вечір приємним та теплим!органДе: Зал органної та камерної музики Чернівецької філармонії (вул. Українська, 30)

Коли: субота, 18.30

Концерт гурту Awesome Guys

Кавер-гурт Awesome Guys додають ще більше драйву у звучанні улюблених хітів. Круті хлопці точно знають, що потрібно, щоб відриватись.Склад гурту: Женя Берегеч – вокал, Стас Штирьов – гітара, Саша Макарчук – ударні, Міша Чорногуз – бас. Вхід вільний!гурт Awesome GuysДе: Pub 34 (вул. Головна, 34)

Коли: субота, 20.00

 

Прем’єра вистави “Маестро і Кароліна”

Театрали вирішили поставити виставу про видатного музиканта Ференца Ліста, адже його особистість вважають надзвичайно важливою у становленні світової культури. Вистава не буде стосуватися Ліста як музиканта, головний акцент буде не на здібностях композитора, а на його почуттях… почуттях до українки, яка стала єдиною музою піаніста. У виставі також звучатимуть його музичні композиції в аранжуванні диригента Чернівецького муздрамтеатру Володимира Шнайдера. Також виставу супроводжуватимуть українські народні пісні.ференц лістДе: Чернівецький академічний музично-драматичний театр ім.О.Кобилянської

Коли: неділя, 18.30

Концерт гурту Beer Gun

Beer Gun – це фонтан молодої енергії пошуку, прагнень і постійного розвитку. Їх нескінчений рух до новаторства підносить жанр кавер-гурту до своєрідного витвору мистецтва. Команда музикантів на всіх виступах відчуває настрій публіки, одразу ж входить в контакт з оточуючими. Всі слухачі в процесі виступу самі стають учасниками запального рок-н-рольного дійства.концертДе: Public Pub (вул. Головна, 265а)

Коли: неділя, 20.00

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...