Разделы:

гардероб

Новости

Аби купити весняні обновки треба не менше 5000 гривень

493

14:12, 14 Март 2016

Попри те, що у всіх цивілізованих країнах одяг – річ доступна, у нас же будь-яка обновка є предметом розкоші. Адже мінімальної зарплати вистачить хіба що на пару джинсів чи а якусь дрібничку. А щоб придбати взуття чи верхній одяг, потрібно взагалі заощаджувати кілька місяців. І цей одяг, до речі, не завжди має ту якість, за яку платять покупці.

Ринок вже не актуальний

Колись всі глобальні покупки робили на ринку. Рано-вранці туди вирушали за обновками і в метушні та штовханині намагалися що-небудь приміряти та купити. Тут ціни зазвичай були нижчі, а вмілі покупці могли ще виторгувати чималу знижку.

Натомість зараз на ринку немає ні штовханини, ні того ажіотажу, що був колись, але немає і нижчих цін та торгуються продавці вкрай неохоче. Єдине, що подекуди можна побачити із давніх часів – ціни у доларах. Звичайно ж, якщо добре пошукати, то можливо, трошечки дешевше щось десь і можна знайти. Та додайте до цього дорогу, час, витрачений на пошуки, і вийде на те саме.

— На ринку нині нічого не купую. Там так само дорого, як і у міських магазинах, — кажечернівчанка Ольга Біда. – При  цьому часто продавці настільки непривітні, що й купувати вже нічого не хочеш. Я розумію, що у них немає торгівлі, їм так само за щось треба жити, та може якщо не брати за дешевий ширвжиток втридорога, то і покупців побільшає. Та це напевно, справа нашого менталітету, коли все мало і мало. Отож, якщо раптом щось потрібно купити, намагаюся шукати річ у місті, але тут також ціни космічні.  Тому прошу у друзів, які за кордоном, придбати там що-небудь. За знижками там за копійки можна купити добротні речі, і не треба переплачувати.

Інтернет – зручно, та не завжди з гарантією

В Інтернеті купувати зручно. Поглянув фотографії, обрав що сподобалося, заплатив і вже за кілька днів поштою отримав річ. Тут і справді значно дешевше, є знижки на сезонні речі чи на товар, що залишився. Щоправда, тут важко на сто відсотків бути певним в якості речі, відповідності розмірів, особливо якщо мова йде про взуття.

— Уже не перший рік купую в Інтернеті, — каже чернівчанин Ігор Боднар. – Все почалося із покупки МП3-плеєра, різних деталей та спортінвентаря, а потім почав купувати одяг. Подобається, що не потрібно ходити по крамницях чи ринку, ціни таки нижчі тут. Футболку, наприклад, яку в магазині бачив за 450 гривень, у мережі купив за 230 гривень. Купувати можна як в Україні, так і у Китаї чи іншій країні, все це не виходячи з дому та без нервів. Якщо купити все необхідне, то думаю, десь третину грошей таким чином можна економити. Взуття, щоправда, в мережі не купую, боюся із розміром не вгадати.  Хоча кросівки для бігу одного разу купив досить вдало. Звичайно, потрібно обережно підбирати Інтернет-магазини та продавців, аби не натрапити на шахраїв. Думаю, торгівля в Інтернеті скоро набуде ще більшого поширення, тим паче, що підростає покоління активних користувачів.

Так само цікавими є спільноти, в яких речами можна обмінюватися. Особливо подібні сервіси люблять мами малюків, котрі не бачать сенсу у витрачанні грошей на речі, які вже за місяць-другий втрачають свою актуальність.

Стоки та «секонд-хенди» дорого продають викинуті речі

Якщо ж є бажання заплатити дорожче, ніж за нове – тоді вам у стоковий магазин чи на «секонд-хенд». Тут навіть зношена, але фірмова річ може коштувати кілька тисяч. Щоправда, такі магазини мають своїх цінителів, котрі годинами вишукують омріяну обновку, знають напам’ять графік привозу товару та слідкують за останніми тенденціями вітчизняної моди.  Ринки «секонд-хенду» так само низькими цінами не тішать.

Є варіація «секонд-хенду» за нижчою ціною, та й з якістю часто відповідною – це товар на вагу. Звичайно, тут знайти щось гідне важко, до того ж треба опинитися у числі перших відвідувачів крамниці, аби встигнути вхопити хороший товар.

Набір речей за п’ять тисяч

Аби вдягнутися на весну, так би мовити, з нуля, потрібно працювати не один місяць. Якщо навіть придбати по одній одиниці кожної з необхідних речей, вийде сума, що дорівнює кільком місячним зарплатам.

Отож, якщо врахувати що «вітровка» обійдеться у 680 грн., шарф –  100 грн., светр –  310 грн., сорочка –  280 грн., джинси –  550 грн., плаття –  360 грн., шкарпетки 2 пари  —  50 грн., колготи 2 пари –  150 грн., білизна – 300 грн., плюс взуття – демісезонне – 1400 грн. і туфлі 850 грн., то разом отримаємо 5030 грн. Себто якщо врахувати розміри мінімальної зарплати, то лише на одяг треба працювати чотири місяці. А ще ж треба платити за компослуги, їду, ліки тощо. Сума доступна не кожному. Отож, весна швидше за все пройде без обновок.

Уляна ДЕЛІКАТНА

Джерело: Від і До

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...