Разделы:

аеропорт

Новости

Аеропорту в Чернівцях потрібні гроші

204

20:35, 17 Март 2016

Чернівецькому аеропорту знову потрібні гроші – на виплату зарплат працівникам та на реконструкцію злітної смуги. Про це заявив директор підприємства Борис Морський під час засідання депутатської комісії з питань бюджету та фінансів.

Він, зокрема, розповів, – аби аеропорт зміг приймати хоч якісь літаки, терміново необхідно реконструювати злітну смугу – продовжити її на 250 метрів і наростити на 18 см.р_600x467
– Це вдвічі збільшить коефіцієнт несучої поверхні і дозволить аеропорту приймати Боїнги-737 та аеробуси, котрими зараз оснащені усі авіакомпанії, – зазначив Борис Морський.

Керівник аеропорту також зізнався – під час міжнародного авіаційного форуму у Чернівцях директори авіакомпаній відверто сказали, що літати до Чернівців зможуть лише після реконструкції смуги.

 – Зараз реставровано лише 50% поверхні смуги, тож нові широкофюзеляжні літаки, у яких двигуни розташовано не у хвості, а під крилами, приземлятися на неї не можуть –  вони зачіпають старий шар асфальту, який лущиться, є велика вірогідність того, що до двигуна потрапить камінець та пошкодить його, – пояснює Борис Морський.

Ще одна проблема аеропорту – невиплата заробітної плати. Через заборгованість перед робітниками підприємство змушене сплачувати також штраф, який сягає 84% від суми заборгованості.

– Треба зараз вирішувати кардинально, наскільки місту потрібен аеропорт, – заявив директор підприємства.
  • Міська рада неодноразово виділяла гроші на розвиток аеропорту, востаннє – у серпні 2015 року. Тоді депутати проголосували за надання підприємству позики у сумі 2 мільйони 600 тисяч гривень.

Джерело: Чернівецький промінь

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...