Разделы:

Новости

Архітектори міста працюють над новим виглядом Центральної площі

180

10:56, 30 Ноябрь 2015

Нагадаємо, департамент містобудівного комплексу та земельних відносин проводив конкурс на нове панно, але переможця так і не визначили. sut_hilko_2

Наталя Хілько: «Пропонували і озеленення, і гарна була пропозиція влаштувати фонтан на стіні і дзеркало. Але громадська рада, яка існує при відділі охорони культурної спадщини, порадила роздрукувати те саме, але без літочислення. Але моя особиста позиція, як жінки, я проти такого банера. Тому що якщо я сукню носила 8 років червону, то я не хочу наступну сукню таку саму червону.

Я вважаю, що є достатньо компетенції у наших спеціалістів, щоб створити там якусь нову гарну точку, бо всі люди, які приїжджали, які пов’язані з освітленням, казали, що домінанта на цій площі — це пам’ятник Шевченка і відволікати увагу від Шевченка, то це неетично, тому задня площина повинна бути стриманою, якщо і нести інформацію, бо висловлювалися багато екскурсоводів, що їм зручно цей банер, вони підводили туди туристів.

Ми прислухаємося до них, але можливо це буде не банер. Зараз ми розробляємо кошторис за новою ідеєю, і коли будемо знати вартість, ми її озвучимо».

Нагадаємо, всього на розробку та заміну панно міська рада виділила близько 150 000 гривень.

Джерело: АСС

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...