Разделы:

Новости

Автостанції ліквідували, а чернівчан не попередили

510

13:15, 15 Декабрь 2015

Спершу ліквідували, а думку людей запитати забули. У Чернівцях на дві автостанції стало менше. На старих зупинках транспорту на Гравітоні і Кемпінгу невдовзі не дочекаєшся приміських та міжміських автобусів.

На автостанції, що поблизу Кемпінгу, стоять декілька автобусів. Звичайний робочий день. Пан Анатолій готує машину до чергового рейсу. Новину про те, що невдовзі йому доведеться забирати пасажирів деінде, зустрів без ентузіазму.

Водій Віктор до закриття автостанції, на якій працює не один рік, ставиться негативно. Пояснює: діставатися однаково важко, як сюди, так і на новий автовокзал на Гравітоні. Прогнозує: «якщо переведуть туди, півроку, до року, буде глухо що там, що тут. Більшість народу буде по звичці йти сюди».

Людей також не тішать перспективи діставатися на інший автовокзал. Тим часом автостанцію на Руській, 250 теж ліквідують. Щоправда, перони вже декілька місяців не бачили транспорту і пасажирів – в’їзд сюди перекрили шлагбаумом. Втім, поруч за звичкою зупиняються водії автобусів, а люди застрибають у маршрутку просто з проїжджої частини.

Натомість мер Чернівців пояснює, що поступив припис від державної інспекції по транспорту, згідно якого три автостанції в Чернівцях не відповідають вимогам кваліфікаційним. Тому законослухняний Олексій Каспрук до припису дослухався і задовольнив його у повному обсязі. Сказали треба – закриє.

Олексій Каспрук каже, що по автостанції на Руській взагалі проблем немає. «Не бачу. Поруч знаходиться сучасна автостанція сертифікована».

Насправді ж на новому приватному автовокзалі «Вест Буковина», який пов’язують із буковинським нардепом від «Народного фронту» Максимом Бурбаком, уже не можуть дочекатися автобусів із закритих мером станцій. Місця для них тут чимало. Втім, адміністрація запевнила: крім Герцаївського району, звідси можна поїхати, скажімо, в Сокиряни, Новодністровськ, Хотин, Кам’янець-Подільський чи навіть Київ. Та чи зручно пасажирам, які роками користувалися автостанцією на Кемпінгу, їхати на інший край міста, схоже, нікого не цікавить. Тож зручно буковинцям чи ні, прийдеться користуватися автовокзалом, що на Гравітоні.

Джерело: Чернівецький промінь

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...