Разделы:

pool_bg-2

Місто

Басейн біля стадіону «Буковина» у Чернівцях реконструюють

93

13:43, 1 Август 2018

Преміальний фонд конкурсу становить 50 000 гривень.

басейн біля стадіону «Буковина»

Відкритий архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію реконструкції спортивної арени та плавального басейну КСОП «Буковина» по вул. О. Гузар, 1 проведе департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради. Про це повідомили у прес-службі Ратуші.

Конкурс триватиме упродовж двох місяців. До складу журі увійшли провідні архітектори міста, начальник управління фізичної культурі та спорту міської ради Дмитро Макаренко та громадські активісти.

Затверджено умови конкурсу, згідно з якими його учасниками можуть стати автори–архітектори, колективи авторів, що мають відповідну освіту і кваліфікаційний сертифікат.

Автор для виконання конкурсного проекту може сформувати творчий колектив, будучи його керівником або учасником. У складі колективу можуть бути архітектори без кваліфікаційного сертифікату, студенти творчих вищих навчальних закладів і фахівці суміжних професій. Запрошені учасники повинні одержати в організаторів конкурсу необхідні вихідні дані для проектування.

Заявка на участь у конкурсі подається поштою на адресу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради: 58008, м.Чернівці, вул. Б.Хмельницького, 64-А або на електронну пошту [email protected]. Матеріали проектних пропозицій (планшети, пояснювальна записка, CD) подаються на Конкурс анонімно.

Преміальний фонд конкурсу становить 50000 гривень.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...