Разделы:

Новости

БДФЕУ реорганізують через надлишок економістів на ринку праці, — Олег Шаров

376

16:47, 3 Февраль 2016

Олег Шаров знову зустрівся із студентами Буковинського державного фінансово-економічного університету, щоб пояснити причини реорганізації вишу.

Заступник директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров продовжив спілкування із студентами БДФЕУ. Він, зокрема, розповів, що рішення про об’єднання фінансово-економічного університету до ЧНУ не було спонтанним, його готувало міністерство освіти, і лише після цього підписали у Кабміні.

Ф1

– Особисто візував це рішення і не відмовляюся від цієї відповідальності, — заявив Шаров.

Він також пояснив, чому у міністерстві вирішили приєднувати саме БДФЕУ, мовляв, це пов’язано із ситуацією на ринку праці, який перенасичено економістами. З цієї ж причини і держзамовлення на фінансистів щороку скорочують.

– Ми працюємо на стратегічну перспективу – розвиток авторитетного у Європі, дуже сильного класичного університету, – пояснив чиновник. – Готувати людей, хто буде яблука збирати у Польщі – це не наш план.
Студенти усі пояснення Олега Шарова зустрічали вигуками «ганьба!».
Вони, зокрема, наполягали – недоцільно знищувати цілий університет, маскуючи ліквідацію за термінами «реорганізація» та «злиття».

 

Джерело: Чернівецький промінь

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...