Разделы:

bukovyna

Спорт

Біг Миру 2016 стає міжнародним

223

14:04, 1 Май 2016

Напередодні Великодня 2016 для участі у ІІІ Бігу Миру (15 травня 2016 р.) через інтернет зареєструвались двоє учасників з Індії.big myruЗвати їх Sanjai Mohan та Priya Prakash. Познайомитися з ними вдалося на стадіоні «Буковина», де вони займаються оздоровчими пробіжками. Саняї та Прийя навчаються у Буковинському державному медичному університеті, відповідно, на 4 та 3 курсі. «По секрету» розповіли, що на Біг Миру збираються і інші їх друзі, і не лише з Індії;)

Чекаємо! І бажаємо удачі у розіграші призів;)

Також нам відомо, що є декілька учасників з інших областей. Як повідомив Іван Гешко, завдяки голові обласної федерації легкої атлетики Валерію Чинушу, учасники з інших областей зможуть скористатися ексклюзивною знижкою 50% на поселення у готелі «Буковина»!;) Звісно, для цього треба зареєструватися для участі, повідомити організаторам про потребу поселитися і оформити попереднє замовлення.

Нагадуємо, що зареєструватися попередньо в інтернеті можна тут:

Реєстрація на місці – з 9:30 до 11:30 15 травня на Соборній площі. І не забудьте підказати рідним та друзям – в компанії брати участь веселіше;) Плюс більша ймовірність, що хтось з компанії виграє один з велосипедів або інших призів. які будуть традиційно розіграні серед учасників, а це додаткові позитивні емоції;)

 

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...