Разделы:

Кікбоксинг

Досягнення

Буковинець став чемпіоном Західної України з кікбоксингу

475

16:17, 8 Июнь 2016

Володимир Дробот привіз золото з турніру WTKA «Кубок Західного Регіону»Буковинець став чемпіоном Західної України з кікбоксингу

Наприкінці травня в місті Надвірна Івано-Франківської області у спорткомплексі “Нафтохімік” відбувся Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WTKA «Кубок Західного Регіону». У заннях взяли участь спортсмени з різних куточків Західної України: Івано-Франківська, Чернівців, Коломиї, Калуша, Стрия, Тернополя і Надвірної.

У підсумку змагань в цьому році кубок Західного Регіону поїхав у Чернівці. В складі збірної Чернівецької області, тренером якої є Лунін Володимир, був також житель міста Сторожинець, тренер спортклуба FANAT Дробот Володимир, який привіз з турніру золото, ставши чемпіоном Західної України з кікбоксингу. Про це повідомляє Сторожинець.Info.

Також спортсмен на цих змаганнях виграв безкоштовну путівку на тренувальні збори “Україна-Польща”, які пройдуть цього літа на Прикарпатті. Як розповів сам Володимир, це для нього велика честь і великий досвід для молодого тренера.

Джерело

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...