Разделы:

NMA8M9obVZb0A4qUPsDW.w695

Буковинка здобула медаль на Combat Games 2019 (ФОТО)

16

11:22, 19 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Учениця Клішковецької гімназії Анастасія Антонюк здобула бронзову медаль на Всесвітніх іграх школярів з єдиноборств»Combat Games»

Це перша медаль серед представників Буковини у складі збірної України на Всесвітніх іграх з єдиноборств, які проходять в Угорщині (Будапешт), пише sportbuk.com.

Каратистка Анастасія Антонюк з Хотинського району, вихованка чернівецького СК «Лідер» Анастасія Антонюк (тренер – Андрій Антонюк) відзначилась в індивідуальному куміте серед дівчат у категорії до 53 кг, де вона стала бронзовою призеркою.

Переможницею стала Aleksandra Ilankovic (Угорщина), «срібло» здобула FIDAN DADASHOVA (Азербайджан), а ще одну «бронзу» отримала ALICE MIRANDA (Бразилія).

До складу збірної України для участі у «Combat Games 2019» увійшли також:

Акакій Гвелісіані (Чернівці, СК «Лідер») – індивідуальне куміте, — 76 кг;

Віктор Бордюжан (Чернівці, «Tay-Sen») – ката;

Антоніна Золотухіна (Чернівці, СК «Максимум») – ката.

Довідково: У Будапешті проходять Всесвітні ігри з єдиноборств серед школярів Combat Games, у яких уперше бере участь Україна. «З 16 до 21 червня в Будапешті відбудуться Всесвітні ігри з єдиноборств серед школярів Combat Games. Україна вперше бере участь у цих престижних іграх», — зазначається у дописі. Повідомляється, що українська збірна представлена потужним складом: 74 учні, які представляють 50 закладів загальної середньої освіти з 17 областей України та міста Київ. Єдиноборці змагатимуться у всіх видах, передбачених програмою змагань: боротьба вільна, боротьба греко-римська, дзюдо, карате, тхеквондо ВТФ.

Loading...

Читайте также