Разделы:

Максим Бурбак, Народний фронт

Бурбак заперечив причетність Яценюка та своєї дружини до «кришування» лісового бізнесу

589

16:21, 27 Июнь 2016

Про причетність екс-прем’єр-міністра Арсенія Яценюка до лісового бізнесу його однопартієць Максим Бурбак відповідає лаконічно: «Я фейки не коментую». Він заперечив будь-які закиди збоку деяких журналістів і громадських діячів щодо лояльності Яценюка експорту цінної деревини під виглядом дров закордон через дружбу з власником австрійської деревообробної компанії. Про це він розповів у коментарі кореспондентові БукІнфо.Максим Бурбак

«Фейки коментувати не збираюся. Коли потрібно зустрічатися з бізнесом, коли потрібно їздити на бізнес-форуми, от зараз в Канаді такий відбувся, Арсеній Петрович робив бізнес-форум в Америці, загалом, коли залучати інвесторів потрібно, то це добре, а коли ти знайомий з кимось, то це вже погано. За весь час роботи в різних органах виконавчої влади Арсеній Петрович познайомився з багатьма людьми. І по світу також», — сказав Бурбак.

«Я особисто був на «Швайгоффері», ми просили, щоб депутатам зробили екскурсію, аби побачити, що з того вийде. Зробили, показали, розказали. І все. Що тут поганого, я не знаю. А говорити, як ці гроші залучалися і хто це робив, ми бачимо в розслідуванні іншого каналу», — зазначив лідер фракції «Народного фронту».

«Я хотів би, щоб усі заяви були публічні, відкриті й могли опитатися усі сторони. Бо про мене теж згадали, що моя дружина ніби кришує бізнес. Ця програма вийшла в червні, а в мене є документ від 1 грудня 2015 року, де частка в 1% в товарній біржі Буковинської універсальної біржі, яка є неприбутковою організацією, було передано назад біржі. 1%, який вартує 2000 гривень», — додав народний депутат.

Як відомо, раніше на «24 каналі» з’явилося чергове скандальне розслідування, де журналісти розкрили імена відомих політиків, причетних до контрабанди лісу.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...