Разделы:

голодомор

Новости

Бути чи не бути пам’ятнику жертвам Голодомору в Чернівцях

82

21:34, 12 Апрель 2016

Кошти на будівництво пам’ятника жертвам Голодомору у Чернівцях доведеться збирати меценатам

Ще у 2005 році було оголошено конкурс на виготовлення пам’ятника, яку виграв художник Іван Салевич, однак таку пропозицію область не осилила, адже проект вартував 2, 5 млн. грн. Крім того, запропонований ескіз тяжів до радянської пори. «Ми попросили автора Івана Салевича переглянути свій проект, запропонувати новий», — зазначила керівник управління культури облдержадміністрації Віра Китайгородська.
За її словами, художник продемонстрував новий ескіз пам’ятника Голодомору 1946-47рр., виготовлення та встановлення якого теж не є дешевим — близько 800-900 тис. грн. Попри це, він виглядає модерним, адже має 14 стовпців, які символізують колоски, які є недосяжними для людей, а також 11 районів області та 3 райони міста. Крім того, на пам’ятнику будуть присутні гранітні куби, на яких висічені символічні слова: «репресія», «Голодомор», «геноцид» тощо.
Наразі управління культури Чернівецької ОДА може виділити на пам’ятник Голодомору всього 38 тис. грн.

Меценати та буковинська громада можуть приєднатися до будівництва пам’ятника жертвам Голодомору у Чернівцях. Розрахунковий рахунок : 3155 5301 1647 20 МФО 856135 ГУ ДКСУ у Чернівецькій області.

Джерело: CHV.TV

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...