Разделы:

159

Місто

Бюджет міських ініціатив: чернівчани об`єдналися заради дитячої мрії

2190

15:33, 9 Октябрь 2017

Завтра, 10 жовтня розпочинається голосування за проекти, подані в рамках «Бюджету ініціатив чернівчан». Чернівчани просять про підтрримку проекту «Будівельники миру» щоб забезпечити безпечне та здорове дозвілля дітей та дорослих.

«В ‎2006-2007 роках почалась інтинсивна забудова багатоповерхивими житловоми будинками району обмеженими вулицями Миру, Текстильників, Будівельників, Миргородською. За 10 років тут побудовано 10 багатоквартирних житлових будинків з приблизною загальною кількістю мешканців 2000 чоловік.

В зв’язку з тим, що земля в м. Чернівці дорога забудовники прагнути «витиснути» з неї максимальний прибуток. І така ситуація не тільки в м. Чернівці.

Дитячі майданчики, які побудовані в дворах будинків розраховані на дітей дошкільного віку, а ті хто старші змушені бігати між машин. В дворах виникали конфліктні ситуації через розбите м’ячем вікно чи дзеркало авто» — розповідає Юрій, учасник ініціативної групи проекту «Будівельники миру».

В березні 2017 р. не байдужі мешканці вирішили вирішили взяти участь в проекті «Бюджеті ініціатив» та дати можливість дітям займатись спортом.

Ними був розроблений та поданий на конкурс проект багатофункціонального спортивного майданчику «Будівельники миру». Реалізацією проекту, мешканці прагнуть «витягти дітей з соціальних мереж» та заохотити до безпечного та здорового способу життя, а також забезпечити взаємодію між людьми різних поколінь.

Ініціатори зазначають, що в результаті створення багатофункціонального спортивного майданчика, який має знаходитись на перехерсті вул. Будівельників та Текстильників,  розраховують на :

— покращення здоров’я та фізичного розвитку дітей, молоді та дорослого населення мікрорайону;

— залучення більшої кількості мешканців мікрорайону до занять різними видами спорту;

— організацію зайнятості дітей в позаурочний час;

— популяризацію здорового способу життя.

Проект дитячого майданчика включає три основні зони:

1. Зона для гри у міні-футбол, волейбол та баскетбол. Її характерна особливість — можливість гри декількох команд та універсальність;

2. Зона для гри в настільний теніс. В даній зоні встановлюються два тенісні столи;

3. Зона для воркауту та силових тренувань. В даній зоні передбачено встановлення вуличих тренажерів та спортивного комплексу для воркауту. Вуличні тренажери встановлюють різних типів. Одні призначені для кардіотренувань, а інші — для силових навантажень. Люди можуть поєднувати роботу на всіх тренажерах або вибрати щось одне. Спортивний інвентар, розташований під відкритим небом, дозволяє відпочити на свіжому повітрі і змусити своє тіло попрацювати одночасно.

14957849682907_vizualizacija1_2ac282ab10f7c213cdd2dc40e84a808e

На майданчику можна буде обмінятися досвідом, влаштувати змагання на витривалість з друзями. На свіжому повітрі займатися спортом сподобається і дітям, тому варто брати з собою маленьких непосид на спортивні прогулянки. Найкраще з раннього дитинства привчати дитину до активного способу життя.

14957849687641_vizualizacija5_2ac282ab10f7c213cdd2dc40e84a808e

14957849694762_ditjachij_majdanchik_stranica_05_2ac282ab10f7c213cdd2dc40e84a808e

З 10 по 25 жовтня 2017 р. відбудеться голосування за проекти які беруть участь в конкурсі.

«Нам потрібна допомога кожного мешканця м.Чернівці. Ми просимо підтримати наш проект!! Не гасіть той » вогник надії», що Чернівчани можуть втілити Свою ідею в життя та змінити Наше місто на краще», — каже Яна,  учасниця ініціативної групи проекту.

Завтра, 10 жовтня, розпочинається голосування за  проекти чернівчан, серед яких і проект спортивного майданчику ,,Будівельників миру».

Проект під номером 42 у розділі  «спорт». Проголосувати можна у пунктах голосування, або зареєструвавшись на сайті https://gb.city.cv.ua/projects/show/42 .

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...