Разделы:

Чернівці

Місто

Бюджет участі у Чернівцях: профінансують всі малі проекти та максимум шість великих

395

18:24, 11 Ноябрь 2016

Експертна група проголосувала за проекти-переможці бюджету ініціатив чернівчан, які наступного року будуть профінансовані коштами з міського бюджету.

byudzhet-uchasti-chernivtsi

Члени експертної групи підтримали фінансування всіх малих проектів та шістьох великих, пише molbuk.ua.

Раніше на реалізацію проектів планували виділити сім мільйонів гривень, однак за перерахунками сума зросла до дев’яти мільйонів. Таким чином, частка, виділена на фінансування малих проектів, збільшилась до 5 мільйонів 400 тисяч гривень, для великих виділять 3 мільйони 600 тисяч. Це дозволяє реалізувати всі малі проекти, незалежно від кількості набраних голосів.

«А от з великими проектами ситуація складніша. На жаль, деякі проекти набрали навіть менше голосів, ніж їх було попередньо підтримано. Можливо, це пов’язано зі складним процесом голосування, до нього в нас є запитання і ми обговоримо зміни до положень на наступний рік», — зазначає міський голова Олексій Каспрук.

Експертна група одноголосно підтримала пропозицію мера щодо фінансування шести проектів бюджету участі, які набрали найбільшу кількість голосів.

Найбільшу підтримку громадян отримав проект щодо облаштування сучасного спортивного майданчика у загальноосвітній школі №2 ім. Юрія Федьковича — 1189 голосів.

Крім цього, наступного року з’являться нові ліжка для стаціонарних хворих в чернівецьких лікарнях (960 голосів), облаштують «Алею небайдужості» на Гравітоні (920 голосів), побудують спортивний майданчик в Садгорі (903 голоси). Ці чотири проекти повністю вміщуються в рамки закладеного бюджету.

По можливості, будуть профінансовані ще два проекти. Реконструкція спортивного майданчика у школі №25 (892 голоси) потребує додатково ще біля 140 тисяч гривень. Наступний у черзі – проект по створенню вело-роликової доріжки та дитячого літнього театру на Бульварі Героїв Крут (888 голосів).

«Різниця – у кілька голосів, при цьому, за нього проголосували сотні чернівчан. Тому в мене буде пропозиція до експертної ради все ж таки просити депутатський корпус при затвердженні бюджету профінансувати ці проекти. А з тих, що набрали значно меншу кількість голосів, вже вибірково, на розгляд депутатів, можна буде профінансувати через інших розпорядників», — заявив мер.

Інші проекти, які не пройшли цьогоріч, міський голова доручив врахувати при формуванні переліку об’єктів фінансування на наступний рік.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...