Разделы:

Без имени-1

Новости

Чернівчан спіткав PROJOB

301

19:38, 2 Март 2016

25 лютого у Чернівцях відбувся перший у Західній Україні фестиваль про невдачі  – «ПроJob Fail Fest», організований командою Horizont Business Hub. У рамках заходу успішні підприємці зі Львова, Тернополя та Чернівців ділилися досвідом, фейлами та інструментами, що свого часу не дали зупинитись та опустити руки. Окрім цього, спікери розкрили декілька секретів правильного ведення бізнесу та організації роботи загалом.

Понад триста відвідувачів мали змогу почути першим  власника трендового магазину одягу «PAPAYA» у місті Чернівці та Івано-Франківськ –  Валерія Максименка. На виступі спікер виокремив три основні меседжі :
— «Ваше оточення формує вашу свідомість»,
— «Не варто ображатися на життя, адже воно одне»
— «Втративши що-небудь, не втрачай отриманого уроку».оннПро те, як розширити територію свого розвитку, не зупиняючись після проколів розповів гість зі Львова – Сергій Марченко – співзасновник проекту «Територія твого розвитку» та  «Нотатки мандрівника».
Креативно до виступу підійшли спікери Олександр Богачик («ARTFOUR») і Дмитро Лукенчук («OZZY fast food»). У жартівливій формі молоді бізнесмени розповіли про свої провальні стартапи, із яких виокремили основну помилку: «Не варто братися за «великий» бізнес». Окрім цього, спікери ділилися секретами успішного ведення своєї справи, намалювали формулу грошоутворення, а наприкінці виступу запевнили, що найважливіше на шляху до кар’єрного росту  – це любов до своєї справи.оооооооооВиступив на фестивалі також гість із Тернополя — Ігор Мамус, власник тамтешніх арт-кафе «Коза-бар», «БункерМуз», «Шинок».  Бізнесмен теж розповів чимало історій про невдалі спроби заробити гроші, а ще зізнався, що шукати себе ніколи не пізно – він витратив на це 30 років свого життя.

Родзинкою фестивалю став спікер-Х, чиє ім’я не розголошували до самого виходу на сцену!  Ним виявився Валерій Чалий, власник «Hexagon.Agency».
Бізнесмен розповів історію невдалого створення онлайн-магазину та безліч проколів, які спіткали його на шляху до успіху.

Організатори фесту Діана Олендр, Олена Яремчук та Катерина Нащук переконані, що такі події допомагають початківцям у сфері підприємницької діяльності вчитися на чужих помилках та не зважати на фейли. ооДля того, щоб «ПроJob Fail Fest» пройшов успішно, працювало безліч помічників. «Моїм сьогоднішнім завданням було забезпечити присутнім гарний настрій та допомогти їм під час “Coffeе-break” та винного частування. У процесі роботи я теж чула виступи спікерів і, сказати чесно, — вражена!  Промови докорінно перевернули мій погляд на сучасний бізнес й стали свіжою порцією мотивації до активних дій», — повідомила Надія Вінтоняк. он

– Більше б таких заходів, вони мотивують, дають можливість зрозуміти, не все так складно, як здається. Розумієш, що не варто після кожної невдалої спроби опускати руки, бо от же, я бачу цих людей, які зіштовхувалися із проблемами, а  сьогодні вони стоять щасливі, – ділиться враженнями гість заходу, Ірина Петеляк.

– Надзвичайно цікаво, незвично. Сама інформації, її подача і візуалізація – все воно настільки прояснює ситауцію.  Хочеться не боятися і просто йти вперед, до мети –  розповідає, Іван Солтисяк.ооо Фото: Максим Лунгу

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...