Разделы:

вистава

Культура

Чернівчанам покажуть танцювальну драму «Три сестри»

170

12:27, 14 Март 2016

Знамениту п’єсу Антона Чехова «Три сестри» затанцюють на сцені Чернівецького муздрамтеатру в новій музично-хореографічній версії. 

Цей спектакль стирає грані між видами мистецтва. Творці — режисер Ілля Мощицький, хореограф Микола Бойченко і композитор Дмитро Саратський стверджують, що цей спектакль розрахований на молоду, думаючу публіку і на людей, які цікавляться сучасним мистецтвом.

Родзинкою постановки стане балет D’Arts, артисти якого вперше виступатимуть в амплуа акторів.

«Три сестри – п’єса, головними дійовими героями якої є час і нескінченні питання сенсу людського існування. На початку 20-го століття це було шоком для глядача, шоком це залишається і тепер. Через сто років, п’єса набирає і набирає актуальності. Масштаби протистояння світу духовного і матеріального, міщанства та інтелігентності, розрахунку і совісті розростаються, створюючи і збільшуючи прірви між людьми. Ми всі так само силкуємося стати щасливими, і все так само прислухаючись до себе, завмираючи перед страхом майбутнього. Чехов сформулював свої головні питання до людини, а ми у свою чергу намагаємося на них відповідати своїм спектаклем, розмірковуючи і продукуючи нові пошуки і нові теми», — розповідає режисер Ілля Мощицький про нову виставу.
Вистава відбудеться 8 квітня о 19:00.
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...