Разделы:

хаб-Чернівці

Місто

Чернівчани можуть отримати новий громадський простір Viribus Hub

2273

19:31, 4 Апрель 2017

Ініціативна група молодих підприємців презентувала проект громадського простору Чернівців.

Фото2

4 квітня чернівецька бізнес група представила пресі та громадськості свій проект облаштування будівлі, що знаходиться за адресою вул. С. Бандери, 1.

Саме це приміщення у міській раді пропонують через конкурс віддати під облаштування громадського простору у формі соціального підприємства.

Молоді підприємці виступили з пропозицією створити там Viribus Hub – простір, який повинен об’єднати бізнес, громадське середовище та стати платформою для розвитку молодих, активних чернівчан та міста загалом.

Viribus hub використовуватимуть, як громадський простір для проведення навчальних заходів, тренінгів, семінарів,  площадку для реалізації креативних ідей.

Підприємці хочуть щоб увесь прибуток, який буде надходити від роботи цього майданчика далі фінансувався в різні заходи чи проекти, які найбільш необхідні громаді.

Однак на пленарне засідання чергової сесії міської ради внесено пропозицію виставити дане приміщення на аукціон та передати під бізнес.

Що необхідніше місту, громадський простір, як платформа для об`єднання бізнесу, громадського середовища, втілення різноманітних ініціатив чернівчан та розвитку, чи ще один бізнес, вирішать депутати Чернівецької міської ради.

Як може виглядати громадський простір, якщо ця ідея стане переможцем конкурсу.

1_View011_View021_View03 1_View04 1_View06 1_View051_View071_View08 1_View091_View101_View111_View121_View131_View14

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...