Разделы:

День вишиванки

День вишиванки 2016

Чернівчани закликають президента затвердити День вишиванки на державному рівні

343

10:56, 25 Апрель 2016

Чернівчани просять Порошенка підписати указ про відзначення свята щороку у третій четвер травня

Чернівчани — Леся Воронюк, Олександр Ткачук, Михайло Павлюк, Сергій Бостан, Ірина Чорна, Оксана Добржанська (оргкомітет засновників святкування Дня вишиванки) звернулися до президента України Петра Порошенка з пропозицією підписати указ про відзначення Дня вишиванки щороку у третій четвер травня.1Про це на своїй сторінціу фейсбуку написав чернівчанин Олександр Ткачук.

«Минулого року президент почув наш заклик, і одягнув сорочку, але не підписав указ. Та наш оргкомітет засновників свята Леся Воронюк, Олександр Ткачук, Михайло Павлюк, Сергій Бостан, Ірина Чорна, Оксана Добржанська не покладає рук, і цьогоріч знову звертається та робить все, аби президент почув нас та підписав указ про відзначення Дня вишиванки щороку у ТРЕТІЙ ЧЕТВЕР ТРАВНЯ. Сподіваємося, що тепер це станеться, адже то буде файний подарунок всім українцям до 10-річчя акції і гарним підсумком народного свята.

Чим більше репостів ви зробите, тим більша імовірність підписання, Фейсбук робить чудеса. Так, що вперед», — ідеться у тексті.

Цьогоріч День вишиванки припадає на 19 травня.

Джерело

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...