Разделы:

2017_09_28-00-01

В регіоні

Чернівчани здобули ще одну медаль на Всесвітніх іграх з єдиноборств (ФОТО)

15

12:40, 20 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

У Будапешті проходять Всесвітні ігри з єдиноборств серед школярів Combat Games, у яких уперше бере участь Україна, про це повідомляє Інформаційне агенство АСС.

Каратист СК «Лідер» Гвелесіані Акакія здобув срібну нагороду.

Чернівчани здобули ще одну медаль на Всесвітніх іграх з єдиноборств

Нагадаємо, каратистка Анастасія Антонюк з Хотинського району, вихованка чернівецького СК «Лідер» Анастасія Антонюк (тренер – Андрій Антонюк) відзначилась в індивідуальному куміте серед дівчат у категорії до 53 кг, де вона стала бронзовою призеркою.

Всесвітні ігри триватимуть до 21 червня в Будапешті. Повідомляється, що українська збірна представлена потужним складом: 74 учні, які представляють 50 закладів загальної середньої освіти з 17 областей України та міста Київ. Єдиноборці змагатимуться у всіх видах, передбачених програмою змагань: боротьба вільна, боротьба греко-римська, дзюдо, карате, тхеквондо ВТФ.

До складу збірної України для участі у «Combat Games 2019» увійшли: Анастасія Антонюк (Чернівці, СК «Лідер»), Акакій Гвелісіані (Чернівці, СК «Лідер»); Віктор Бордюжан (Чернівці, «Tay-Sen»); Антоніна Золотухіна (Чернівці, СК «Максимум»).

Читайте також: Де сьогодні у Чернівцях не буде води (СПИСОК)

 

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...