Разделы:

Новости

Чернівчанка Оксана Продан очолює список депутатів-реформаторів

171

23:15, 7 Декабрь 2015

«Реанімаційний пакет реформ» оприлюднив свіжий рейтинг депутатів-партнерів по законодавчій роботі у Верховній Раді України. Згідно з даними організації, перше місце з 18 законопроектами займає народний депутат, голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця», чернівчанка — Оксана Продан.

У топ-10 увійшли три представники БПП, по два депутати — від «Самопомочі» і «Радикальної партії», по одному — від «Народного фронту» і «Батьківщини», а також один позафракційний депутат.Українські реформатори

На рахунку Оксани Продан 18 законодавчих ініціатив, десять з яких стали законами. Таким чином, вона є лідером серед депутатів-партнерів РПР як кількісним показником, так і за показником ефективності. За сумарним показником (прийняті законопроекти, а також ті, які знаходяться на розгляді), 2-3 місця займають Ганна Гопко (позафракційна) і Віктор Чумак (БПП). На їх рахунку 18 і 17 законопроектів відповідно.

Всього депутатами восьмого скликання було прийнято 53 закону, розроблених спільно з РПР. Вісім з них — в листопаді. За словами експерта РПР Ярослава Юрчишина, листопад став одним з найбільш плідних місяців за весь час роботи Верховної Ради України восьмого скликання.

Джерело: LB.ua

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...