Разделы:

chornobyl

Чорнобильська катастрофа

Чернівчани вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської АЕС

128

16:44, 26 Апрель 2016

З нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи на Центральному кладовищі Чернівців відбувся мітинг-реквіємchornobyl 8jpgСьогодні на Центральному кладовищі Чернівців відбулося покладання квітів до Стіни пам’яті жертв катастрофи на Чорнобильській АЕС.chornobyl 4Участь у траурному мітингу взяла і перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька.

chornobyl 5

– 30 років тому людство опинилось на межі життя та смерті, і саме наші співвітчизники – пожежники, військові, енергетики, водії, міліціонери, науковці – ціною свого здоров’я, а подекуди і життя, врятували нас від ядерної біди, — наголосила Інга Маковецька.

Вшанувати сумні роковини прийшли також керівники Чернівців та області, представники депутатського корпусу, правоохоронних структур, члени молодіжних та громадських організацій. Тут зібрались ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, рідні та близькі тих чорнобильців, яким не судилось дожити до сьогоднішнього дня.chornobyl 2chornobyl 6Священики відслужили поминальну панахиду за полеглими під час ліквідації аварії та від її наслідків. Учасники скорботного дійства поклали вінки та квіти до меморіалу жертвам Чорнобильської катастрофи, а діти випустили в небо символічні білі кульки та голубів.

chornobyl 7jpgchornobyl 3 chornobyl 1jpg
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...