Разделы:

суд

Личности

Чернівчанина, винного у смерті працівника «Альтфатера», засудили до умовного покарання

1026

18:04, 10 Ноябрь 2016

У Чернівцях Шевченківський районний суд виніс вирок 21-річному чернівчанину, котрий збив працівника «Альтфатера».

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Йому призначили покарання у вигляді 4-х років 6 місяців позбавлення волі із позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.

Однак суд урахував, що обвинувачений раніше не був судимий, свою вину визнав та розкаявся, а також той факт, що дружина загиблого не має до нього претензій та просила суворо не карати, замінив основне покарання на умовний термін.

«Звільнити засудженого від відбування основного призначеного покарання у вигляді позбавлення волі, якщо він протягом 2 років 6 місяців не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього судом обов’язки, а саме: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, періодично з’являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції», – ідеться у рішенні суду.

Під час засідання обвинувачений пояснив, що повертався з дня народження. Опівночі, їдучи вулицею Героїв Майдану, він відволікся на телефон, а коли підняв очі, побачив перед собою сміттєвоз. Аби уникнути зіткнення, намагався об’їхати його справа, не побачив працівника «Альтфатера» на дорозі, збив його, після чого врізався у електроопору.

Вказано також, що обвинувачений був у стані алкогольного сп’яніння та перевищив швидкість.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...