Разделы:

Чернівці

Місто

Чернівецька міська рада не прийняла програму підтримки батьків та новонароджених

879

19:27, 4 Сентябрь 2017

Чернівецька міська рада не затвердила програму, згідно із якою батьки новонароджених мали б отримувати по 10 тисяч гривень матеріальної допомоги. 

Чернівецька міська рада

Програму депутати хотіли фінансувати з міського бюджету. На її реалізацію до 2020 року планували витратити 280 мільйонів гривень.

Згідно з програмою, внесеною на розгляд чатиною депутатів, на допомогу міг претендувати однин з батьків дитини (опікун), який постійно проживає разом з дитиною, що народилася після дати вступу в дію даної Програми та протягом останніх 360 днів до дати народження дитини проживав та був зареєстрованим у Чернівцях.

Під час голосування депутати вносили свої зауваження. Зокрема, депутат БПП Сергій Греков заявив, що від прийняття цього рішення, очікуваного демографічного вибуху у Чернівцях не станеться. Також він зазначив, що молоді сім’ї народжують дітей не заради грошей. Депутат запропонував внести поправки в документ, згідно яких допомогу мають отримувати пільгові категорії населення — одинокі матері, люди з інвалідністю тощо.

Натомість депутат від фракції Рідне місто, Ростислав Білик, який доповідав з трибуни з цього питання, заперечив, заявивши, що «всі мами міста є однаковими» та закликав колег не підтримувати пропозицію Грекова. В результаті це рішення не підтримали. За пропозицію Грекова проголосували лише 13 депутатів.

Фото: Чернівецький промінь

Міський голова Олексій Каспрук заявив, що 280 мільйонів гривень можна було би витратити раціональніше.  Пізніше він запропонував підтримати пропозицію щодо виділення усім новонародженим у Чернівцях не по 10 тисяч, а по 50 тис грн.

Фото: Чернівецький промінь

«Давайте вже доведемо все до абсурду», — прокоментував він свою пропозицію. Її підтримав лише 21 депутат. Обранці не підтримали пропозицію Олексія Каспрука та програму вцілому.

 

Фото: Чернівецький проміньТеги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...