Разделы:

chernivetska-miska-rada

інфраструктура

Чернівецька міська рада підписала договір гарантій за проектом модернізації інфраструктури теплопостачання Чернівців

642

19:48, 16 Ноябрь 2016

16 листопада у міський голова Чернівців Олексій Каспрук та старший банкір представництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Денис Гайовий підписали договір гарантій за проектом модернізації інфраструктури теплопостачання Чернівців, повідомляє pogliad.ua 
oleksiy-kaspruk

— Завдяки цій співпраці Чернівці зможуть реалізувати проект з модернізації системи теплопостачання вартістю 16 млн. євро. Це дозволить вже навесні наступного року після проведення тендерних процедур розпочати заміну обладнання та мереж, – повідомив мер Олексій Каспрук.

– Ми не можемо впливати на вартість газу, інших енергоносіїв, від яких залежить розмір тарифів, але ми можемо зробити все для того, щоб чернівчани сплачували менше за комунальні послуги за рахунок суттєвої економії споживання енергоресурсів. Цього реально досягти тільки за рахунок модернізації, заміни старих мереж, які постійно доставляють нам клопоти, за рахунок заміни обладнання на котельнях.

— Після підписання цієї угоди ми можемо рухатися уже із фізичним впровадженням вкрай важливого для міста проекту, – зазначив Денис Гайовий. – Уже в грудні – на початку січня спільно з підприємством буде працювати консультант, і в лютому можна буде провести перші тендери.

— У наступному році, в міжопалювальний період, за рахунок кредитних коштів ми плануємо виконати модернізацію чотирьох великих котелень, автоматизувати роботу 52-х малих котелень, замінити найбільш аварійні ділянки мереж. Окрім того, за грантові кошти ми почнемо роботу із встановлення індивідуальних теплових пунктів, які дозволять споживачам отримувати послуги значно вищої якості за менші кошти. Перші 78 таких ІТП з’являться у мікрорайоні на вулиці Руській, – каже директор КП «Чернівцітеплокомуненерго» Олександр Меленчук.

Про це повідомляють у Відділі інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...