Разделы:

Новости

Чернівецька міська рада взяла кредит у європейського банку

156

15:28, 23 Декабрь 2015

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук та директор КП “Чернівцітеплокомуненерго” Олександр Меленчук підписали вчора у Києві угоду щодо спіпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку. Це стосується проекту модернізації систем центрального теплопостачання. Таку інформацію надає прес-служба міської ради.23 22

Проект покращить якість послуг централізованого теплопостачання, зменшить споживання газу, скоротить втрати енергії та споживання електроенергії. Частково місто зможе перейти на біомасу та скоротить до 30% споживання природного газу та викидів двоокису вуглецю (CO2).

За короткий час у Чернівцях підготували усі необхідні документи , зараз приступлять до практичної частини.

Нагадаємо, що ЄБРР, Східноєвропейське партнерство з енергоефективності та довкілля та Фонд чистих технологій фінансують місту 14 мільйонів євро. «Чернівцітеплокомуненерго» отримає кредит 10 мільйонів євро з цих коштів (7 – від банку, 3 – від партнерства) та 4 мільйони євро гранту від фонду.

«Сьогодні ми змінюємо одну із основних систем життєзабезпечення міста і приводимо її до європейських стандартів», — сказав Олексій Каспрук.

Джерело: 0372.ua

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...