Разделы:

чернівецькі актори

Культура

Чернівецькі актори візьмуть участь у міжнародному фестивалі

376

18:55, 20 Май 2016

Незалежна Театральна Лабораторія вирушає у гастролі.

Чернівецькі актори повезуть виставу «Пісок із урн» на престижні міжнародні фестивалі: Х Міжнародний театральний фестиваль «Класика сьогодні» в Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ), XVIII Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» у Херсоні, та Міжнародний фестиваль «Bitei 2016» (Bienala Teatrului Eugene Ionesco) у Кишиневі.

-Пробудемо на гастролях десять днів, — розповідає режисер Незалежної Театральної Лабораторії Олег МЕЛЬНИЧУК. — 29 травня виступатимемо у Кишиневі, це – корона нашого гастрольного туру. Це один із кращих фестивалів у Східній Європі. У ньому братимуть участь багато країн, серед них – Японія, Єгипет, Ізраїль та інші.

Вистава «Пісок із урн» — за мотивами поезії Пауля Целана. У її основі – життя та творчість поета.

-Коротко кажучи, наша вистава – це історія 20-го століття очима поета, — каже режисер. – З цією виставою ми вже п’ять років виступаємо як у містах України, так і за кордоном – у Польщі, Росії. І всюди її чудово сприймали, вона здобувала перші місця, гран-прі. Без перемоги ще не поверталися. У виставі «Пісок із урн» — мінімум тексту, усе через дію.

Фестивальний турнір відбудеться за фінансової підтримки посольства Австрії та австрійського культурного форуму.

Джерело

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...