Разделы:

Мода

Чернівецькі дизайнери виготовили унікальні та модні речі

416

17:26, 7 Февраль 2016

Нову колекцію коротеньких жіночих накидок розробили і виготовили двоє чернівецьких дизайнерів – Світлана Крачило та Ольга Палій.ллллУ підсумку речі вийшли теплими, вишуканими та універсальними водночас. Особливо полонить серце модників ручна робота, а витонченості виробам додає оздоблення у вигляді вишивки гладдю та мережива.

– Ці накидки – натяк на романтичне ретро давніх епох, – розповідає «Погляду» художник-дизайнер Світлана Крачило. – На створення такої колекції надихнула виставка «Модерн – епоха жіночності». Схотілося допомогти сучасній чернівчанці чи буковинці, яка постійно «у бігах», бо має встигнути і вдома навести лад, і на роботі виконати свої завдання. Здебільшого, у сучасних панянок дедалі менше часу на себе, на примірки та продумування свого гардероба. Тож маленька деталь – накидка – допоможе у шаленому сучасному ритмі почуватися справді жінкою – романтичною, жіночною, вишуканою.лллллБезперечно, авторська робота завжди обходиться дорого для гаманця пересічного українця. Але як казала колись знаменита французька кутюр’є Коко Шанель: «Речі ручної роботи – розкіш, мати їх кожному не обов’язково. Хто хоче їх мати – або платить майстру за працю, або робить це сам».

– Звичайно, можна спробувати виготовити подібні накидки самотужки, – радить дизайнерка, – або попросіть когось із домашніх рукодільниць взятися за втілення спроектованого вами виробу та проконтролюйте процес. Зазвичай такі накидки можуть бути чудовим доповненням до різних видів одягу: до сукні з рукавом і без, до сарафану, до комплекту зі штанями та навіть до верхнього одягу. Ця деталь може бути і з фольковою ноткою, і з романтичною, і з офісною. Така накидка доповнює і збагачує образ. По-перше, вам буде тепло, по-друге, вас буде видно (усміхається, – авт.). лл ллл

Ольга ШУПЕНЯ

Джерело: Від і До

Теги:

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...