Разделы:

Razomfest, Львів

Культура

Чернівецькі гурти «запалили» публіку на фестивалі Razomfest у Львові

266

16:43, 20 Май 2016

Цими вихідними в культурній столиці України, в місті Львові, відбувся вже третій фестиваль від «Території твого розвитку»- Razomfest. На одній сцені об’єднались музика, літературні читання та лекції про подорожі від досвідчених мандрівників.1463753491_13241457_804309306365847_1657975769_o

Навіть той факт, що початок фесту перенесли на годину, не зміг зіпсувати вражень і чудового настрою у всіх присутніх. До речі, чернівчани можуть пишатися тим, що саме гурт My Medicine мав честь відкривати цьогорічний Razomfest і представити свою авторську програму.

Ще одна, вже знана чернівецька виконавиця daKooka також запалила натовп виконанням своїх ніжних і водночас драйвових пісень.
Першого дня, 14 травня виступили також Sunguns, Secret Avenue, ФІОЛЕТ, EPOLETS, Один в каное, а завершили концерт нестримні і гіперемоційні Жадан і Собаки.

А вже наступний день об’єднав у собі виступи бувалих мандрівників, що розповідали як зекономити і водночас чудово провести час в подорожі, і виступи початкуючих та вже відомих поетів та письменників. Серед них Роман Чихарівський, Марина Однорог, Ско Рик, Ксенія Єлева, Юля Наконечна, Міша Пінчак, Любомир Винник, Віторія Приймак, Сергій Жадан, Марк Лівін, Любко Дереш, Іван Байдак, Роман Штігер, Катерина Бабкіна, Іздрик, Юрій Завадський, Юрій Матевощук, Вікторія Дикобраз. Завершився фестиваль під звуки Морі (аудіопоезія).

Ще однією визначною подією став показ фільму «Любові стане на всіх», знятий за мотивами розділу «Ромео» з книги «Месопотамія» Сергія Жадана, в якому, за словами автора, поєдналась юнацька наївність, кохання, в чомусь навіть жорстокість і неминуча реальність наших днів.Razomfest.Razomfest.Razomfest.Razomfest.Загалом фестиваль Razomfest виконав, а може й перевиконав сподівання всіх, хто прийшов на нього за своєю порцією музики, літератури і позитивних емоцій.

Джерело

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...