Разделы:

фото 4

Дозвілля

Чернівецькі підприємці організували свято дітям з притулку для неповнолітніх

319

16:43, 7 Сентябрь 2017

З незабутніми враженнями та яскравими емоціями. Цієї осені, вихованці Чернівецького притулку для неповнолітніх, отримали можливість перевірити свої фізичні здібності, позмагатися на швидкість та поласувати смачним обідом.

В рамках продовження соціального проекту, мотузковий парк “ProЛаз”, запросив випробувати свої сили та обмінятись враженнями від екстремального відпочинку вихованців Чернівецького притулку для неповнолітніх по вул. Головній, 169.

«Зануритись у навчання, після довгих канікул дітям, котрі постійно перебувають в одних стінах важко, тому ми вирішили ще раз запросити їх до себе.» — зауважив співзасновник мережі “ProЛаз” Іван Кисилиця.

фото 1

Не всім діточкам було до снаги подолати перешкоди з першого разу, але завдяки підтримці друзів та командному духу, відчути себе справжнім альпіністом та побороти свої страхи, змогли навіть найменші вихованці притулку.

фото 2

«Не має значення, хто з нас сильніший або спритніший» — зауважив 13 річний Дмитро, — «ми зобов’язані підтримати один одного і пройти до кінця всі разом».

фото 3

«А можна ще один?», «І я хочу!», «І ми з Оксанкою!» — вигукували невтомні діточки, підкорюючи нові вершини знову і знову. «Для нас відпочинок у мотузковому парку “ProЛаз» — це завжди незабутнє свято, дякуємо, що Ви запрошуєте нас до себе» — подякував 17-річний Іван, вихованець притулку.

Але на цьому сюрпризи не закінчились, підтримати дітей та продовжити активний відпочинок, запросив до себе комплекс «Халабуда», розташований по вул. Воробкевича на території парку «Жовтневий. Вихованці притулку впреше отримали можливість покататися на картингу та відчути себе справжніми гонщиками.

фото 4

«Права — газ, ліва — тормоз, не жени!» — наставні слова інструктора і вперед! Захоплюючі відчуття, різкі повороти, нестримні емоції… Діти враз освоїли основні ази керування та із величезним задоволенням підкорювали коло за колом. А дехто, навіть спробували обігнати свого товариша, щоб прийти до фінішу першим.

фото 5

Після виснажливого відпочинку, сповнених грандіозних емоцій та із справжнім командним духом, дітей запросили до столу.

фото 6

За великим столом, на маленьких переможців вже чекали: смачна запашна піца, овочеві салати, картопля фрі, фрукти та попкорн. Діти із величезним задоволенням пригощалися смаколиками та невтомно ділилися своїми враженнями один із одним. «Дякуємо людям, котрі не зважаючи на будь які обставини, не забувають про нас та наших дітей та дарують незабутні емоції, допомагають відчувати себе щасливими»: Янчук Жанна Степанівна, керівник притулку.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...