Разделы:

wallup.net

Досягнення

Чернівецький альпініст здійснив сходження на найвищу вершину Південної Америки

254

18:29, 30 Январь 2018

24 січня 2018 року чернівецький альпініст Олександр Коваль здійснив сходження на найвищу вершину Південної Америки — гору Аконкагуа (Aconcagua) висотою 6960 метрів.

АКОНКАГУА

Сходження Олександра проходило за стандартним маршрутом по північно-західній стіні. Не дивлячись на уявну доступність вершини, ця гора небезпечна для альпіністів; з початку 2018 року на її схилах вже загинуло двоє людей, пише видання 4sport.ua.

Аконкагуа (исп. Aconcagua) — высочайшая вершина в Андах

Аконкагуа (ісп. Aconcagua) — найвища вершина в Андах, розташована на території аргентинської провінції Мендоса в 15 км від кордону з Чилі. Її висота становить 6960,8 м над рівнем моря.

Найвища вершина в світі за межами Азії, також вона є найвищою вершиною Аргентини, Південної Америки, західного і південного півкуль. Аконкагуа входить в список «Сім вершин», її неофіційна назва «Колос Америки» (Coloso de América).

Перше сходження на вершину було здійснено 14 січня 1897 року Маттіасом Цурбріггеном, який зійшов на вершину в поодинці. Через місяць Аконкагуа була підкорена двома іншими членами експедиції, в яку входив Цурбрігген.

 

Loading...

Читайте также