Разделы:

Чернівецький ансамбль пісні і танцю гастролював у Румунії

Культура

Чернівецький ансамбль пісні і танцю повернувся з гастролей в Румунії

878

14:12, 14 Июнь 2016

Народний аматорський ансамбль пісні та танцю «Трембіта» повернувся з гастролей в Румунії.Чернівецький ансамбль пісні і танцю гастролював у Румунії«The international festival of folklore «baragan’s flower проходив у м. Слобозія з 9 по 12 червня.

З першого дня учасників ансамблю захопила феєрія фестивалю. Після відвідин пам’ятних місць Слобозії на них чекав виступ для жителів села Facaeni. На сцені поєдналися дві культури – українська та румунська, бо село має свій фольклорний ансамбль «Dorulet», який танцював у перервах між виступами «Трембіти», пишуть на сайті БДМУ.

Наступного дня вже вранці троє представників від нашого ансамблю в найкращому національному вбранні вирушили на зустріч з представниками місцевої влади до культурного центру «Lonel Perlea» (Slobozia). Під час круглого столу колективи презентували себе, обмінювались позитивними емоціями та подарунками. А вже ввечері фестиваль розпочався з параду всіх творчих колективів від муніципального стадіону. Дорогою до місця виступу всі ансамблі Болгарії, Латвії, України, Македонії, Сербії і Румунії танцювали та співали своїх народних пісень. Сам святковий концерт, до речі, був у прямому ефірі та розпочався традиційно з виступів представників регіональної влади. Потім кожен колектив вітав учасників та гостей фестивалю рідною мовою з виконанням державного гімну. Сам виступ тривав 20 хвилин.

Україна презентувала обряд традиційного буковинського весілля. Хочеться зазначити, що ансамбль «Трембіта» єдиний з колективів показував цілісне театралізоване дійство кращих українських традицій та обрядів. Завершився концерт спільними танцями всіх учасників ансамблю під виступ румунських колег.

11 червня колектив «Трембіти» вже чарував своїми виступами жителів села Giurgeni та доторкнувся до румунської культури через танці місцевого ансамблю «Valurile Dunarii». Останній день фестивалю для України був особливим, бо ансамбль давав концерт для всіх відпочиваючих курортного містечка Amara.6 5 4 2

Джерело: pogliad.ua

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...