Разделы:

Полюси

Досягнення

Чернівецький гурт «Полюси» пройшов до ІІ етапу конкурсу «Хіт-Конвеєр» на телеканалі М2

527

15:28, 10 Июнь 2016

«Полюси» пройшли до ІІ етапу конкурсу «Хіт-Конвеєр» на телеканалі М2. Канал української музики. Серед майже тисячі учасників відібрали 50 кращих пісень. Композиція «Обіцяю» опублікована на сайті проекту, повідомив у своєму Фейсбук соліст гурту Олег Сірман.

Канал М2 започаткував проект Хіт-конвеєр аби знайти нові україномовні пісні, які можуть стати хітами нової України, – розповів Валентин Коваль, генеральний директор М2, – повідомляє Mediabusiness.

“Ми чекаємо на нові і яскраві музичні ідеї, які, можливо, не дійшли до нас з різних причин. Ми чекаємо на нові україномовні пісні, які можуть стати хітами нової України. Ми чекаємо на відкриття нових імен – композиторів, поетів, виконавців, які готові до зіркової кар’єри”, – пишуть організатори. “Що ми можемо пообіцяти учасникам? Ми обіцяємо уважно переслухати всі ваші пісні. Ми обіцяємо не пропустити справжній хіт и дати йому величезний поштовх у медійний простір. Ми обіцяємо ретельно додержуватися всіх норм законодавства про авторські та суміжні права”. Серед бонусів для переможців – місце у альбомі з кращих 12 композицій, зйомки кліпу і показу його на медійних ресурсах. Витрати на проект складають мільйон гривень.

Щоб підтримати чернівецький гурт «Полюси» потрібно перейти за посиланням і поставити «лайк» там, де написана назва колективу «Полюси» і пісня «Обіцяю»

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...