Разделы:

Новости

Чернівецький силач став чемпіоном світу

217

22:30, 4 Декабрь 2015

1449241913_pauerliftyngЧернівецький пауерліфтер Олександр Перчик став чемпіоном світу Всесвітньої федерації GPF з пауерліфтингу, жиму лежачи, станової тяги та багатоповторного жиму. Ці змагання відбулися в Києві. Олександр здобув»золото» з триборства та у становій тязі у ваговій категорії до 90 кг серед юніорів. Також він виконав норматив майстра спорту за вищезгаданою версією.

У Перчика були дуже сильні суперники і сильна боротьба. Наш земляк дуже вірив у себе і свої сили і зрештою переміг. Він зауважив, що було дуже зручно готуватися, підводити себе на пік форми і показувати свої найкращі результати. Адже календар змагань відомий за рік наперед і з кожним роком у GPF федерації дедалі більше пауерліфтерів.

Серед 200 спортсменів із 10 країн найсильнішими суперниками були поляки, казахи і росіяни. Проте Олександр попри хвилювання, минулі травми і гостру конкуренцію став чемпіоном.

Нашому силачу подобаються всі вправи зі штангою, та найсильніша і найулюбленіша — станова тяга. Крім пауерліфтингу, Олександр планує виступати у бодібілдингу. Також він поставив собі за мету виконати норматив майстра спорту міжнародного класу.

Джерело: Молодий Буковинець

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...