Разделы:

chnu general

Місто

Чернівецький університет позбувся більше двадцяти п’яти мільйонів гривень

1272

15:37, 2 Май 2016

Чернівецький національний університет «влетів» у мільйон доларівmelnychuk2Причиною такої біди стали невдалі вклади у неплатоспроможні банки. Разом з цим, університет і так знаходиться у складному фінансовому становищі. Про те, яким чином гроші зникли розповів ректор університету Степан Мельничук.

З нового навчального року ціни на навчання зростуть знову. Пояснює це ректор підняттям цін на електроенергію, на незначне підвищення заробітної плати працівників, і додає, що університет має якось виживати, кошти необхідні.

У скрутне становище університет потрапив ще й співпрацюючи з банками, які врешті-решт стали неплатоспроможними. Кошти вкладали в Укрінбанк та Форум. Гроші вкладені немалі, по 500 тисяч доларів орієнтовно. Перша сума – кошти гранту, який виграв університет, друга – половина подарунка мецената Дмитра Фірташа.

Ректор каже, що вони подали вимоги у фонд гарантування вкладів й сподіваються, що кошти таки повернуть. І додає, що у майбутньому банки обиратимуть ретельніше. Планують співпрацю з Ощадбанком.

 

Джерело

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...