Разделы:

IMG_8397

Місто

Чернівецьких дітлахів запрошують у космічну подорож від літньої школи Boteon

1777

13:04, 12 Май 2017

Літній період – найкращий час для того, аби вдало відпочити і освоїти щось нове.

Центр робототехніки «Ботеон Чернівці» пропонує Вам подарувати своїй дитині незабутні канікули: здійснити космічну подорож у компанії доброго робота Воллі, космічних роботів-воїнів S-BOT, захоплюючі мандрівки на ракетах, квадрокоптерах і героскутерах та ще й вивчити основи 3D-моделювання, 3D-конструювання, біомедицини, робототехніки!

18448126_1684448468518686_643059648_n

Тема цьогорічної школи: «Космічне поселення BOTEON».

Зараз важливо поєднувати теорію з практикою, інноваційні підходи та навчання. Саме це пропонують організатори під час літньої школи: цікавий теоретичний матеріал та захопливі практичні заняття на справжніх роботах, 3D-моделювання та цікаві екскурсії у провідні ІТ-компанії області, розвивальні ігри та походи в гори.

У програмі школи:

  • створення  космічних роботів на основі Arduino.
  • ракети, квадрокоптери й інші літальні апарати
  • Kinnect, окуляри віртуальної реальності
  • 3D-моделювання та 3D-конструювання
  • житлові модулі з автономними системами життєзабезпечення та керування
  • захист космічного поселення від вторгнення
  • курс із цікавої фізики та біомедицини
  • ігри, походи в гори, інші цікаві та розвивальні заняття

Космічна подорож стартує з 5 червня і відбуватиметься у двох форматах – денна школа у м. Чернівці та виїзна у м. Верховина.

До участі запрошують дітей від 8 років. Усі, хто зареєструється до 20 травня – отримають знижку 5-10% на обрану школу від «Boteon». Встигніть забронювати своє місце зі знижкою!

Обов’язкова реєстрація за посиланням — https://goo.gl/dfY5Gy

Детальна інформація за телефоном: (099) 171 81 29,

e-mail: [email protected]

Довідка: «BOTEON» —  це навчальний центр, який пропонує якісний продукт і широкий асортимент з 4 рівнів навчання, об’єднаних єдиною ідеологією Learn Build Apply. Грунтуючись на фундаментльних науках — фізика, механіка, електроніка та програмування, математика, конструювання — спеціалісти впроваджують в курс такі сучасні прикладні галузі як Big Data, Internet of Things, Service Robotics, криптографія та шифрування даних, системи бездротової передачі даних та інше. Програма завжди відповідає найактуальнішим напрямками IT і Hi-Tech індустрії, а кількість випускників за чотири роки роботи перевищило декілька тисяч чоловік.  Центри формують в своїх випускників інженерний спосіб мислення з глибоким розумінням фізичних і логічних процесів сучасної електронної і комп’ютерної техніки.

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...