Разделы:

Дозвілля

Чернівці потрапили до ТОП-5 кращих місць для медового місяця в Україні

1002

21:30, 17 Октябрь 2015

Осінь — романтична пора року і чи не найкращий час для одруження. Та не менш важливим є медовий місяць. Коли виникає питання, де його провести, то безсумнівно в Україні знайдеться десятки чудових місць для романтичного відпочинку закоханих. Сайт Фокус склав рейтинг ТОП-5 кращих місць для медового місяця в Україні.

До цього переліку потрапили і Чернівці.Орлецький

Маленький Париж… Саме так часто називають своє місто мешканці Чернівців. Гості цього дивовижного місця, як правило, таке порівняння не ставлять під сумнів. Ну а для молодят з усієї України Чернівці давно стали одним з найпопулярніших місць проведення медового місяця.

Гарна архітектура, романтичні вулички, що зберігають у собі таємниці багатовікової історії… Одна з них — пішохідна вулиця Ольги Кобилянської, де не зустрінеш жодного автомобіля, а очі розбігаються від кількості затишних кафе і ресторанів.

У Чернівцях можна цілими днях гуляти по алеях і площах, заряджаючись позитивною енергією цього дивовижного міста. Але, звичайно, обов’язковим пунктом подорожі повинна стати колишня резиденція митрополитів Буковини і Далмації. Це місце фанати книг і фільмів про Гаррі Поттера часто називають «нашим українським Хогвартсом». Але воно припаде до душі і тим, хто не захоплюється книгами Джоан Роулінг», — пише Фокус.

 

Фото: Андрій Орлецький

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...