Разделы:

Чернівці

Місто

Чернівці зайняли 24 позицію у рейтингу прозорості міст

196

16:59, 21 Март 2018

В минулому році місто було на 12 позиції.

Чернівці опинилися на 24 місці у рейтингу прозорості міст. До п’ятірки найпророзоріших увійшли Суми, Львів, Вінниця, Бахмут та Маріуполь.

чернівці

Експерт з економічних питань Міжнародного центру перспективних досліджень Єгор Киян пояснив, яким чином провели дослідження.

«Формування рейтингу прозорості 50 найбільших муніципалітетів в Україні грунтується на даних, отриманих із відповідей на опитувальник, який направили до 50 міських рад, відповіді на запити на інформацію, які були направлені в міськради неофіційно, так звані запити таємного клієнта, та інформацією у відкритому доступі на офіційних сайтах міськрад», — повідомив він у коментарі «Укрінформ».

Дослідження здійснювалося у сферах: інформаційної політики, розпорядження майном територіальної громади, землекористування та будівельної політики, державних закупівель, складання бюджету, адміністративних, комунальних та соціальних послуг, професійної етики та конфліктів, кадрової політики й участі громадян.

Рейтинг створили в рамках проекту «Транспарентність, фінансове здоров’я та конкурентоспроможність муніципалітетів», що реалізовувався словацькою недержавною неприбутковою організацією INEKO та українським аналітичним центром МЦПД.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...