Разделы:

чернівці

Досягнення

Чернівці зайняли друге місце у рейтингу кращих туристичних міст України

19160

18:48, 9 Январь 2018

Американська телекомпанія CNN склала рейтинг 11 кращих туристичних місць України, до списку яких потрапили і Чернівці.

Резиденция-митрополитов-Буковины-и-Далмации

CNN пише, що Україна – одна з найбільших країн в Європі, і навіть коли вона не приймає міжнародний європейський конкурс «Євробачення», країна приваблює туристів своїми пам’ятками.

Міста, у яких вирує життя, стародавні замки, приголомшлива сільська місцевість, різноманітність ландшафтів і привітне ставлення людей допомагають зробити Україну особливим місцем, незалежно від економічних і політичних проблем. Відсутність масового туризму надає Україні особливої чарівності і автентичності, яких часто не вистачає в інших країнах. – повідомляє ukraine-is.com.

Так, серед 11-ти українських міст перше місце посів Львів, Чернівці — на другій сходинці.

«Маленький Відень і багата австро-угорська архітектурна спадщина – це все Чернівці – одна з перлин Західної України.

Тут є приголомшлива будівля Чернівецького університету під захистом ЮНЕСКО, це те саме місто для романтичних прогулянок і з чарівними кав’ярнями в віденському стилі. Любителі архітектури в стилі модерн можуть досліджувати елегантні фрески і приголомшливі інтер’єри в Чернівцях», – ідеться у публікації.

Також до рейтингу потрапили міста Київ, Мукачево, Переяслав-Хмельницький, Харків, Чернігів, Одеса, Ужгород, Кам’янець-Подільський і Софіївський парк в Умані.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...