Разделы:

Фото: ryzhkov-sergey

Місто

Чи безпечно чернівчанам купатися у Пруті. Результати дослідження

77

19:06, 7 Август 2018

Відхилення встановлено у 10 пробах води з річки Прут у районі міського пляжу в Чернівцях за бактеріологічними показниками, в 1 пробі води з річки Дністер в районі села Репужинців.

р. Прут, Чернівці

У «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» 2 серпня відібрав та дослідив 96 проб за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками, 93 проби за паразитологічними показниками, 44 проби за вірусологічними показниками та 54 проби на наявність холероподібних вібріонів у місцях масового відпочинку населення.

Відхилення встановлено у 10 пробах води з річки Прут у районі міського пляжу в Чернівцях за бактеріологічними показниками, в 1 пробі води з річки Дністер в районі села Репужинців Заставнівського району виявлено НАГ вібріон ІІ групи за Хейбергом.

Фахівці Центру дослідили 35 проб ґрунту з пляжів за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками, 47 проб за паразитологічними показниками, 29 проб за вірусологічними показниками. Відхилення від нормативів встановлено в 1 пробі ґрунту з пляжу у Чернівцях за бактеріологічними та паразитологічними показниками.

За результатами проведених лабораторних досліджень фахівці Центру не рекомендують купатися у Пруті в районі міського пляжу та зоні рекреації біля села Репуженців Заставнівського району.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...